Skocz do zawartości
mattie

de luxe hd-problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Panowie nie wiecie co sie dzieje od wczoraj wieczorem z programem de luxe hd?Mam jakies dziwne pasy na tym kanale.Czy u was jest podobnie?Dziekuje za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mattie' post='40829' date='04.03.2007, 17:47 ']Witam.Panowie nie wiecie co sie dzieje od wczoraj wieczorem z programem de luxe hd?Mam jakies dziwne pasy na tym kanale.Czy u was jest podobnie?Dziekuje za odp.[/quote]

U mnie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<_< no to moje kondolencje :(
pasy de luxe hd <_<
i co zamierzacie Panowie z tym zrobić?!
PS:
A jak długo to trwało? Może jeszcze trwa? :D
Może komuś trzeba skopać tyłek...
to chętnie pomogę.

Pozdrawiam oczekująco!
Adam B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm dziwna sprawa...Z humaxa obraz zyleta a u uzytkownikow nboxa dziwne pasy,dzwiek ok a z obrazem lipa!Trwa to od wczoraj i jak narazie przez caly czas.Czyz by n cos kombinowalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MaBri' post='40867' date='04.03.2007, 23:26 ']Niestety - chyba u wszystkich to występuje.[/quote]

Witam.

Dziś sprawdzałem, na kanale 260 pomiędzy poziomymi pasami jest obraz z N-Sport a dzwięk z Luxe.
Tylko to występuje na tunerach N-ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mattie' post='40829' date='04.03.2007, 15:47 ']Witam.Panowie nie wiecie co sie dzieje od wczoraj wieczorem z programem de luxe hd?Mam jakies dziwne pasy na tym kanale.Czy u was jest podobnie?Dziekuje za odp.[/quote]


Umnie to samo, obraz jakies pasy...tragedia...mam nadzieje ze sie niedlugo wyjasni i naprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tuz po ostatniej aktualizacji zaczely sie problemy z tym kanalem na Nboxach. Obraz "rozsypywal" sie od czasu do czasu. Kilka dni temu nagle wszystko bylo znowu ok - ogladalem kilka godzin i zero problemow. A w ten weekend padlo na dobre. Ciekawe gdzie przyczyna? Nka nie zmieniala przeciez ostatnio oprogramowania a LUXE zachowywalo sie roznie. Z drugiej strony problem wystepuje podobno tylko na Nboxach, chyba ze ktos ma to samo na innym tunerze to prosze sie odezwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='40944' date='05.03.2007, 16:50 ']Tuz po ostatniej aktualizacji zaczely sie problemy z tym kanalem na Nboxach. Obraz "rozsypywal" sie od czasu do czasu. Kilka dni temu nagle wszystko bylo znowu ok - ogladalem kilka godzin i zero problemow. A w ten weekend padlo na dobre. Ciekawe gdzie przyczyna? Nka nie zmieniala przeciez ostatnio oprogramowania a LUXE zachowywalo sie roznie. Z drugiej strony problem wystepuje podobno tylko na Nboxach, chyba ze ktos ma to samo na innym tunerze to prosze sie odezwac.[/quote]
Witam.

Jeszcze raz sprawdziłem na N-box recorderze. Jest dziwne zjawisko. Po przełączeniu na kanał 260
obraz pomiędzy pasami zostaje z kanału który był aktywny poprzednio natomiast fonia jest z Luxe.
Jezeli przełączam z kanalu HD MGM, Discovery lub N-sport to pomiędzy pasami jest stabilny obraz.
Po przełaczeniu z kanałó SD na 260 obraz jest niezsynchronizowany ale za każdym razem z kanału poprzedniego.
Dzwięk przełącza się prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to na Topfieldzie i Humaxie jest wszystko ok.Wyglada na to ze tylko na nboxach jest lipa.Ciekawe czy warto zadzwonic do n-ki?Chyba sprobuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mattie' post='40976' date='05.03.2007, 21:39 ']Z tego co wiem to na Topfieldzie i Humaxie jest wszystko ok.Wyglada na to ze tylko na nboxach jest lipa.Ciekawe czy warto zadzwonic do n-ki?Chyba sprobuje:)[/quote]


Dzwoniłem, oni się wymigują i twierdzą, że to wina nadawcy.

Ja można winić nadawcę, przecież na kanale LUXE HD widoczny jest poprzednio oglądany kanał np. n sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie na nbox już działa normalnie (naturalnie z przerwami po hdmi :rolleyes: )

pzdr

Edytowane przez nowy66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt juz działa, u mnie zadnych przerw nie ma (hdmi-dvi, dzwiek optycznie) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj nie ma u mnie LUXE HD.Podawana jest informacja "nieprawidłwy sygnał".
Czy ktoś jeszcze tak ma? Mam N-boxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='abawiec' post='43481' date='31.03.2007, 13:41 ']Od wczoraj nie ma u mnie LUXE HD.Podawana jest informacja "nieprawidłwy sygnał".
Czy ktoś jeszcze tak ma? Mam N-boxa.[/quote]

U mnie także nie ma (nRecorder)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nie ma - "ten program nie jest nadawany".
mam recordera.

pzdr,
helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam N rekordera, Luxe HD nie dziala, ale za to mam N sport ,a wcale za niego nie place -jakas promocja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='artiHD' post='43527' date='31.03.2007, 23:31 ']Mam N rekordera, Luxe HD nie dziala, ale za to mam N sport ,a wcale za niego nie place -jakas promocja?[/quote]

Mam nbox recorder i na Luxe HD wyswietla mi sie info "Kanał nie jest nadawany" :lol: To chyba jakis nowy komunikat bo wczesniej go nie spotkalem. Co do nSport to jest to promocja pakietu sport i motoryzacja, osoby ktore nie wykupily go mają do niego dostęp darmowy do 3 kwietnia:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='artiHD' post='43527' date='31.03.2007, 23:31 ']Mam N rekordera, Luxe HD nie dziala, ale za to mam N sport ,a wcale za niego nie place -jakas promocja?[/quote]


Owszem jest w promocji cały pakiet Sport i Motoryzacja przez całe 2 tygodnie, ostatni dzień we wtorek :dobani:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jakaś przerwa w nadawaniu Luxe HD? ;( szkoda, że go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='43646' date='01.04.2007, 23:14 ']Może jakaś przerwa w nadawaniu Luxe HD? ;( szkoda, że go nie ma.[/quote]
Luxe TV został wyłączony na Hotbird
[url="http://pl.kingofsat.net/removed.php"]http://pl.kingofsat.net/removed.php[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='DrOzda' post='43672' date='02.04.2007, 08:43 ']Luxe TV został wyłączony na Hotbird
[url="http://pl.kingofsat.net/removed.php"]http://pl.kingofsat.net/removed.php[/url][/quote]


Jezuuu, czemu???? To byl najlepszy kanal w ofercie nki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...