Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje ze to dobre miejsce na pytanie:)stoje przed dylematem zmiany tv mam obecnie sony 65cali i jedyne co wiem to ze ma to byc 85 cali i sony(nie wykluczam innej marki:) 85tek jest kilka do wyboru i tu pojawia sie problem ktora? czy moze cos z nowych modeli 95xg lub 85xg ewentualnie inny z nowych modeli a moze kupic cos ze starszych kd 85xf lub 85xd telewizor ma wspolpracowac z blu sony i kinem domowym.dla tego,jakos dzwieku tv,nie jest dla mnie istotna bez znaczaenia sa tez aplikacje ich szybkosc itd:)nie korzystam z tego.interesuje mnie ladny obraz i wszystko co z nim zwiazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ale i najdrożej wypada XG95. Generalnie zasada jest taka, że im wyższy numerek, tym lepszy TV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby racja choc jak zwykle pewnie nie do konca:)bo pojawia sie pytanie czy przecietny amator kina domowego taki jak ja jest w stanie zobaczyc roznice miedzy najdrozszym modelem a powiedzmy srednim.dla mnie istotny jest jak najlepszy obraz a nie np.szybkosc dzialania aplikacji i inne bajery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz poczekać chwilę i zobaczyć jak wypadnie w testach Sony KD-85XH9096, może to będzie najlepszy wybór dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.06.2019 o 18:57, Toma-San napisał:

Najlepiej ale i najdrożej wypada XG95. Generalnie zasada jest taka, że im wyższy numerek, tym lepszy TV...

No ja też zastanawiam się nad kupnem Tv mój wybór to Sony Xf 9005 , lub Xg 9505 oczywiście 65 cali.I teraz pytanie ?Czym różnią się te dwa modele,1 kosztuje 5.000 zł a drugi 6.000 zł.Mianowicie posiadam Blu-Ray Sony , Canal + Ultra Box oraz Ps3,PS4 do oglądania i grania .Chodzi mi o matrycę , odświeżanie i Input lag i ewentualnie o kalibrację Tv.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dariusz Przybylak napisał:

No ja też zastanawiam się nad kupnem Tv mój wybór to Sony Xf 9005 , lub Xg 9505 oczywiście 65 cali.I teraz pytanie ?Czym różnią się te dwa modele,1 kosztuje 5.000 zł a drugi 6.000 zł.Mianowicie posiadam Blu-Ray Sony , Canal + Ultra Box oraz Ps3,PS4 do oglądania i grania .Chodzi mi o matrycę , odświeżanie i Input lag i ewentualnie o kalibrację Tv.Pozdrawiam

XG będzie miał dłuższe wsparcie  niż XF , nowszy model posiada lepszy dzwięk, dobre kąty widzenia , specjalny tryb pod netflixa . I to tyle z różnic  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 hours ago, basket4rap said:

Możesz poczekać chwilę i zobaczyć jak wypadnie w testach Sony KD-85XH9096, może to będzie najlepszy wybór dla Ciebie.

no wlasnie czekam:)ale z tego co slychac to miedzy 85xg9505 a 85xh jakiejs wielkiej roznicy w obrazie nie bedzie

48 minutes ago, Repugnant said:

no wlasnie czekam:)ale z tego co slychac to miedzy 85xg9505 a 85xh jakiejs wielkiej roznicy w obrazie nie bedzie

a mam jeszcze pytanie czym w obrazie roznia sie xh9505 a xh 9096?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.4m i tak tylko 85 wchodzi w gre.zaczynalem od 55 ale byl za maly wiec kupilem 65 i tez juz jest za maly:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już zamówiony Sony Kd-65 Xf9505 dobry wybór?Gram na konsolach Ps3 ,Ps4 oraz oglądam filmy na Blu-Ray Sony.Posiadam Ultra Box Canal+ 4K ,oglądam sport i filmy oraz seriale . Wachałem się miedzy modelem Xg9005 a tym ,  po oglądaniu i słuchaniu mój wybór pad na 9505.Czy słusznie poza dzwiękiem  i obrazem niczym się tak bardzo nie różnią od siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...