Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa miesiące z Galaxy S10+. Smartfon kompletny?

Od rynkowej premiery najważniejszych smartfonów w portfolio Samsunga minęło 60 dni, w trakcie których na temat nowych „Galaktyk” powiedziano i napisano niemal wszystko. Temat nie ominął w zasadzie żadnego medium technologicznego, czyniąc sztandarowe słuchawki Koreańczyków z Południa najgorętszą premierą pierwszego kwartału 2019 roku.Na przestrzeni tych dwóch miesięcy mierzyliśmy się z najwyższym modelem z tegorocznej serii Galaxy: S10+. Urządzeniem niezwykle urodziwym, ale jednocześnie piekielnie drogim. Czas wyłożyć kawę na ławę. Czy flagowiec Samsunga to telefon kompletny?

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Telefon fajny,ale największym jego minusem to chyba cena . Porównywalnego Xiaomi MI9 mozna kupić za 2 tyś zł . http://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm W rankingu wydajności też Chińczyk wypada lepiej.
  • Plusik 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung z cenami ściga się z Apple.Tylko zapomnieli że są z Koreii ,a na markę pracuję się latami.

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, kklos napisał:

Porównywalnego Xiaomi MI9 mozna kupić za 2 tyś zł . http://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm W rankingu wydajności też Chińczyk wypada lepiej. 

Wydajność to nie wszystko. Ale faktycznie nie wiem czy różnica między tymi  telefonami warta jest dwukrotnie wyższej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Samsung jest lepszy ,ma lepszy aparat i lepszą matrycę (ekran ) , ale nie jest to różnica warta dopłaty 2 tyś zł .  Samsung powinien kosztować  tysiąc mniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ceny są tragiczne. Najlepszą opcją teraz na rynku jest xaomi mi9. Za jakieś 1600zl mam smartfona idealnego ze wszystkim. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...