Skocz do zawartości
  • 0
Cliford

LC C8 65 cali - odległości otworów VESA

Pytanie

Czy jest tu jakiś życzliwy użytkownik LG c8 65 cali, który podał gdzie dokładnie znajdują się otwory VESA w tym TV? 
Uchwyt mam, TV się spóźnia. A remont się kończy powoli i ekipa chciałaby już montować uchwyt i zrobić dziurę pod kable w ścianie. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 godziny temu, Cliford napisał:

Czy jest tu jakiś życzliwy użytkownik LG c8 65 cali, który podał gdzie dokładnie znajdują się otwory VESA w tym TV? 
Uchwyt mam, TV się spóźnia. A remont się kończy powoli i ekipa chciałaby już montować uchwyt i zrobić dziurę pod kable w ścianie. 

instrukcji nie pomyślałeś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
5 godzin temu, Cliford napisał:

A gdzie tam widzisz takie wymiary? 

Nie chciało ci się nawet zajrzeć?! 5 strona instrukcji. Choć faktycznie rysunek poglądowy.

Edytowane przez Barnaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

Po pierwsze. Pomyślałem o instrukcji. 
Po drugie zajrzałem do niej ponownie jak napisałeś, że jest to w instrukcji.

Ale tak samo jak za pierwszym razem. Nie ma tam tych wymiarów, które są mi potrzebne.

Nawet nie nazwałbym tego rysunkiem poglądowym. On pokazuje jaki jest standard VESA. I jakie są odległości pomiędzy otworami. Ale nie ma żadnej informacji ile cm od górnej krawędzi jest do np. górnych otworów itp. 

Ale nie ma to jak z góry być uprzedzonym, że to ktoś źle sprawdził albo nie pomyślał. Wychodzi na to, że to Ty poleciłeś zajrzenie do instrukcji, samemu do niej nie zaglądając. 

Cytat

Choć faktycznie rysunek poglądowy.

 

Edytowane przez Cliford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Masz rację:)

Choć ze zdjęcia tyłu telewizora i rozstawu otworów (z instrukcji) wynika dość duże przybliżenie potrzebnych ci wymiarów.

Podobny obraz 

Niestety inaczej nie mogę ci pomóc, ponieważ mam model b7. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...