Jump to content

Cliford

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About Cliford

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po pierwsze. Pomyślałem o instrukcji. Po drugie zajrzałem do niej ponownie jak napisałeś, że jest to w instrukcji. Ale tak samo jak za pierwszym razem. Nie ma tam tych wymiarów, które są mi potrzebne. Nawet nie nazwałbym tego rysunkiem poglądowym. On pokazuje jaki jest standard VESA. I jakie są odległości pomiędzy otworami. Ale nie ma żadnej informacji ile cm od górnej krawędzi jest do np. górnych otworów itp. Ale nie ma to jak z góry być uprzedzonym, że to ktoś źle sprawdził albo nie pomyślał. Wychodzi na to, że to Ty poleciłeś zajrzenie do instrukcji, samemu do niej nie zaglądając.
 2. A gdzie tam widzisz takie wymiary?
 3. Czy jest tu jakiś życzliwy użytkownik LG c8 65 cali, który podał gdzie dokładnie znajdują się otwory VESA w tym TV? Uchwyt mam, TV się spóźnia. A remont się kończy powoli i ekipa chciałaby już montować uchwyt i zrobić dziurę pod kable w ścianie.
 4. Wybór pada na LG C8 i uchwyt: https://www.euro.com.pl/uchwyty-do-telewizorow/reinston-ultra-eu025-55-80-.bhtml#opis Stwierdzam, że nie ma co czekać na C9.
 5. Jakiś uchwyt godny polecenia do LG C8 65? Pewnie od razu po testach będę musiał go zamontować do ściany. Akurat zaczyna się u mnie zaraz remont to zrobią mi od razu dziurę w ścianie do kabli
 6. W sumie to też dobry pomysł Ale to we wszystkim ten TV jest lepszy od pozostałych, że tylko te refleksy mam sprawdzić? Czy może po prostu tamte samsungi mają jednak coś lepszego, ale nie warto aż tyle dopłacać. Chociaż różnica w cenie pomiędzy C8 a Q9FN nie jest jakaś kolosalna. I chyba też niedługo ma wyjść C9, prawda? Nie wiadomo kiedy? I czy E8 czymś się różni od C8? Oprócz tafli szkła co powoduje, że nie ma takiego strachu z wyginaniem się ekranu jak złapie się go za górną część. Bym zapomniał. Od razu też podpytam. Co za uchwyt na ścianę byście polecili do wspomnianych przeze mnie wyżej telewizorów?
 7. Hej, Poszukuję telewizora 4K do pokoju o powierzchni 15-16m2. Pokój ze sporym dostępem światła zewnętrznego. Planuję zakupić 55 cali albo 65 cali. W tym celu zrobię sobie makietę z kartonu, żeby zobaczyć jaki rozmiar będzie ok. Telewizor będzie użytkowany głównie do grania w Playstation PRO, do Netflixa. Planuję też podłączyć https://www.qnap.com/pl-pl/product/hs-251+ Głównie użytkowanie byłoby po południu i wieczorami. Planuję go powiesić. Aczkolwiek to wyjdzie w praniu. Najchętniej wydałbym na telewizor do 10 000 zł. Przyglądałem się do tej pory modelom: LG C8, Samsung Q9FN, no i teraz są te nowe czyli Samsung Q70R Q80R Q85R i Q90R I mam zagwozdkę, ponieważ nie wiem co będzie miało największy sens. Niby fajnie, że niektóre Samsungi mają OncConnect box. A z drugiej strony jestem w stanie zrobić kanał w ścianie i przeciągnąć przewody w ścianie. Dzięki czemu miałbym jedno urządzenie mniej w szafce TV. Z drugiej strony urządzenia z one connect box nie są tak grube (albo mi się wydaje). LG głównie ujął mnie tą cienką taflą szkła. Aczkolwiek boję się, że będę narzekał na refleksy (słyszałem, że Samsung ma powłokę antyrefleksyjną) w ciągu dnia. I jeśli wybiorę Samsunga, to którego? Q9FN już słabo dostępnego czy np Q70R. Nie do końca znam się na parametrach technicznych. Sami widzicie. Dość problematyczny wybór
×
×
 • Create New...