Jump to content

Recommended Posts

Jaki telewizor 4K do 2500 zł | LUTY 2019 | Co wybrać?

Lutowe zestawienie najciekawszych telewizorów 4K Ultra HD do 2500 zł. Co wybrać? Na co zwrócić uwagę? Wszystkie podawane propozycje są przez nas dokładnie mierzone i testowane a informacje nie pochodzą z materiałów marketingowych.

 

Przeczytaj całość

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zasadzie można się spodziewać, że 7303 po wejściu na rynek nowych telewizorów Philipsa również będzie dostępny w podobnej cenie.

A zwykle jak widzę właśnie takie porównania to nie są one tworzone na sztywno do 2,5 tys, tylko jednak z marginesem i też fajnie jakbyście się tego trzymali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasne. Porównania będą ogólnie różne i na dany moment. Zawsze czegoś nie będzie albo czegoś zabraknie. To subiektywne wybory.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to wygląda ze sklepami typu sferis czy morele? Oni oferują Samsung UE55NU7472 ale z dodatkowym UXXH w nazwie, co to jest?

 

Czy coś sie zmieniło i do 2500 lub 3000zł można kupić coś lepszego niż w/w samsung?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Input lagi masz podane w necie - ludzie to na szczęście mierzą. Poza tym w Philipsach jest to ok. 30 ms - więc do gier taki telewizor jak najbardziej się nada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

49FX620E za 1900

Kilka słów po dłuższym już okresie użytkowania. Mój zakup uważam za nieudany. A recenzja z linku wyżej powinna ten model odradzać a nie polecać. 

Ghosting tragiczny. Nie wiedziałem, że to może być aż tak widoczne na jakikolwiek tv. To tego nie ma nawet na tv za kilkaset złotych na mantach i innych krugerach. Smużenie, zacinanie, kwadracikowanie to jest standard. Mam cyfrowy Polsat i netflix. Naprawdę ciężko znaleźć film lub program gdzie by to nie było widoczne. Jakieś tam powolne filmiki w 4k od Sony z you tuba da się oglądać ale tak na co dzień to tylko nerwa bierze na ten ten tv. Kilka lat temu kupiłem jakąś tam Toshibe. WTedy było o niebo lepiej niż to teraz kupiłem. Nie polecam i naprawdę sugeruję nie polecać tego kiepskiego tv. Każda scena dynamiczna typu pościg, czy nawet ruch głowy to widać albo rozmnazania albo aż głowa boli takie krzaki na ekranie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...