Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pattro

Pilna pomoc w wyborze nowego TV

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam, wczoraj wieczorem w moim obecnym TV Philips 43PUS6401/12 wysiadła elektronika (sprawdzone) więc naprawa nie ma sensu. Zwłaszcza że telewizor jest już dawno po gwarancji. 

Poczytałem trochę w internecie oraz tutaj o nowych TV i totalnie zgłupiałem co kupić. 

Nowy TV będzie używany z PS4 Slim, Nintendo Switch, Xbox One X, nc+ 4K oraz Netflix pakiet Premium. Maksymalna wielkość to 50 cali, natomiast minimalna to 46 cali. Odległość do TV to 2,5/3 metry. 

Maksymalnie chciałbym wydać na TV 3000 zł.

Na ten moment polecano mi w sklepie dwa modele TV:

Panasonic TX-50EX700E oraz TCL C7026 49 cali. 

No ale wiadomo jacy "spece" pracują w sklepach. Dlatego zwracam się do was, fachowców o pomoc! :)

Sprawa dosyć pilna bo do wtorku chciałbym już kupić nowy TV. :)

Dodam że oprócz grania to najczęście oglądam na TV filmy i seriale oraz w weekendy kilka spotkań piłkarskich i koszykarskich. 

Edytowano przez pattro

Napisano (edytowany)

Witam.

Jeśli masz możliwość  kupna panasonica ex700  to na pewno warto.FX700 ma dobre  wyniki w testach Telewizor  z wysokim kontrastem, niskim input lag, ważne  w przypadku gier. fx700  to model  z 2017 roku.Warto sprawdzić czy telewizor nie pochodzi z ekspozycji  sklepowej.Czas pracy  czyli ilość przepracowanych godzin można sprawdzić w menu telewizora  przy pomocy  pilota. Informacja o systemie, pozycja  ID modelu4 

https://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1494309442

czaspracy.jpg

EX700 to model z 2017 roku a  FX700 to model z 2018 roku. Test w linku  wyżej dotyczy Panasonica EX700.

Edytowano przez grundig

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.