Skocz do zawartości
Paweł Kawałkowski

Jaki tv do 10tyś 65cali grudzien 2018

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? około 16m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ?  około 3,8m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? od 1 do 4 
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Głownie na wprost ekreanu 
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ?Ma wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ?  wschod/południe
7. Jaki masz obecnie telewizor ? brak

8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? dobry obraz oraz aby mozna było szybko poruszać się po internecie i aplikacjach
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? kablówka Vectry HD 
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? aktualnie zadne
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ?  2/6
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? raczej matowa
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport / filmy 
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie?  w pozniejszym okresie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? raczej wiecej wieczorami 
17. Preferencje co do wielkości? 65cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? długie wczytywanie urzadzen , badz wolna obługa internetu
19. Preferencje co do marki ? aktualnie nie mam pojecia , chodz z tego co czytałem chyba aktualnie przoduje LG
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 9-10 tyś raczej 
Witam chciałbym zapytać jaki aktualnie jest najlepszy model tv i jakiej marki OLED polecacie oczywiście do raczej 9-10 tys  65cali .  Z tego co sie oreintowałem to chyba najciekawiej prezentuja sie LG ? i co myślicie o tym 
TELEWIZOR LG OLED65B8 https://www.ceneo.pl/62536513 z tego co widze kosztuje niecałe 9tyś  Czy warto czy moze w podobnej kwocie jest cos lepszego ? Z góry dziekuje za pomoc ! :) Pozdro

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Serio tylko takie źródło będziesz podłączać do tak drogiego TV? ;D Szkoda kasy. Kup sobie za 5tysi np. tego Samsunga: https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue65nu8072.bhtml

I nic więcej nie jest Ci potrzebne bo i tak nie wykorzystasz potencjału drzemiącego w genialnym OLED czy takich LCD TV jak Sony ZF9 czy Samsung Q9FN. Tej klasy telewizory są przede wszystkim ekranami do filmów w Ultra HD czyli fajnie jakbyś miał Ultra HD Blu-ray, Netflixa 4K, konsole 4K itd... nawet kolekcja Blu-ray na OLED zyska nowej jakości. Oczywiście jak odpalisz sobie filmy z kablówki to oled da Ci super czerń ale dla mnie to jednak trochę przerost formy nad treścią skoro jest dwa razy droższy. Dwa razy...

Wszystkie wymienione TV są baaaaaaardzo dobre do sportu (120Hz matryca). Ale jak chcesz TV na przyszłość i jednak kiedyś coś więcej ogarniesz ze źródeł to atakuj LG B8. Nie będziesz rozczarowany ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz :) nie korzystałem z netflixa ale moge zaczac jak bede miał   oled'a :) w przyszłym roku mozliwe ze kupie konsole , takze nie bede chciał wtedy zmieniac tv na nowszy, a teraz kupowac cos tanszego . 
A jak myślisz kupować teraz czy moze jeszcze poczekac do swiat badz przed nowym rokiem ? Moga jeszcze byc tansze czy juz raczej nie ?  Dzieki za odp !:)

no i oczywiscie przeciez mozna cos z internetu sciagnac w dobrej jakosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do tego tv- >  Telewizor OLED marki LG posiada bardzo drażniąca wadę - jasne, pionowe pasy najbardziej uwidaczniające się przy scenach z odcieniami szarości i w zacienionych pomieszczeniach. Producent nazywa to efektem technologicznym, tymczasem dla mnie to rażąca wada, która naprawdę przeszkadza podczas oglądania. 
Czy faktycznie tak jest ? W kazdym oledzie to jest czy tylko LG ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Paweł Kawałkowski napisał:

Jeszcze co do tego tv- >  Telewizor OLED marki LG posiada bardzo drażniąca wadę - jasne, pionowe pasy najbardziej uwidaczniające się przy scenach z odcieniami szarości i w zacienionych pomieszczeniach. Producent nazywa to efektem technologicznym, tymczasem dla mnie to rażąca wada, która naprawdę przeszkadza podczas oglądania. 
Czy faktycznie tak jest ? W kazdym oledzie to jest czy tylko LG ? 

Bardzo podchwytliwe pytanie! :P:)

Wystarczy iść drogą "salonowca", aby uleczyć "rany"! :P:)

  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...