Skocz do zawartości
dominikm

"Cisnienie" w TVN w DD5.1 a w VOD w stereo :)

Rekomendowane odpowiedzi

"Cisnienie" w TVN jest nadawane w DD5.1 a w n-ce w VOD jest w stereo :lol: Nie wkurzam sie w zasadzie na n-ke ale to juz troche zlosliwe z ich strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to jest kpina. Mają nas za frajerów. Płacić za coś, co mamy w gorszej jakości i co można zobaczyć na kanale ogólnodostępnym.
Starałem się nie krytykować n-ki, bo dałem im czas na rozruch. Jednak to zagranie traktuję jako cios poniżej pasa.
Panowie - tak się nie robi! Jestem zniesmaczony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MaBri' post='38493' date='10.02.2007, 02:00 ']Jak dla mnie to jest kpina. Mają nas za frajerów. Płacić za coś, co mamy w gorszej jakości i co można zobaczyć na kanale ogólnodostępnym.[/quote]
Ja mam na kanale "ogólnodostepnym" i oczywiście analogowym i oczywiście w stereo.
Ale, żeby N w stereo !!! Wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='MaBri' post='38493' date='10.02.2007, 00:00 ']Jak dla mnie to jest kpina. Mają nas za frajerów. Płacić za coś, co mamy w gorszej jakości i co można zobaczyć na kanale ogólnodostępnym.
Starałem się nie krytykować n-ki, bo dałem im czas na rozruch. Jednak to zagranie traktuję jako cios poniżej pasa.
Panowie - tak się nie robi! Jestem zniesmaczony![/quote]
Przylaczam sie, minelo troche czasu i VOD zaczyna zdecydowanie odstawac poziomem od N-ki. Czy ten biznes prowadza te same osoby ? Jestem cierpliwy, ale najgorzej, ze nie slychac jakis nowych optymistycznych wiadomosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające jest to, że akurat w tym przypadku mało straciliście :rolleyes:

Edytowane przez kropek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że akurat ten film był cienki i byłem nawet zły, że takie pozycje trafiają na VOD (strata czasu) ale ten motyw z TVN był średni.....tak być nie powinno :rolleyes: oj nieee.... (nie chodzi o 5.1 bo to jest podobno technicznie problemowe ) ale o to, że to samo poleciało w TV ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie dźwięk 5.1 to kwestia zasadnicza przy oglądaniu filmów, duzo lepiej oglada się film słysząc go w pełnym 5.1.

No ale po co... w koncu to tylko platforma nowej generacji. :)

Szczerze mówiąc zastanawiam się nad zasadnością bytu VOD w obecnej formie - ja tego nie kupuję, bo jeżeli już oferta merytoryczna jest [i]taka se[/i] to niech chociaż jakościowo będzie to klasa światowa (HD i 5.1 - aż tak dużo?). Ludzie z "n" czytający ten temat, weźcie sobie te uwagi do serca! :)

Edytowane przez speedzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sama oferta filmowa jest akceptowalna ale poziom techniczny uslugi absolutnie nie! Brak DD5.1 ,16:9 a nawet oryginalnej wersji z napisami dyskwalifikuje ta usluge calkowicie. Aby mnie zachecic do kupna VOD musza to zmienic a dodatkowo dawac przynajmniej 1-2 filmy co miesiac w HD. Jesli nie, to zostane przy wypozyczalni. Nie dosc ze technicznie wszystko ok to jeszcze wybor nieporownywalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego właśnie olałem VOD, a n-recorder służy tylko i wyłącznie jako PVR. I to jest na tą chwilą optymalne rozwiązanie moim zdaniem. Przez długi czas nie jechałem po n, bo to początki itd. ale to już lekkie przegięcie w kanale ogólnodostępnym puszczać ofertę VOD i to z lepszymi parametrami niż w płatnej usłudze. Zresztą jakoś nic nie znalazłem dla siebie, wśród tak bogatej oferty filmowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...