Skocz do zawartości
austrian

Badanie rynku na temat HD

Czy posiadasz juz odbiór tv w HD  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tak mam telewizor HD Ready i dekoder HD

    • Dolnośląskie
      13
    • Kujawsko-pomorskie
      4
    • Lubelskie
      3
    • Lubuskie
      6
    • Lódzkie
      9
    • Małopolskie
      9
    • Mazowieckie
      29
    • Opolskie
      5
    • Podkarpackie
      12
    • Podlaskie
      2
    • Pomorskie
      8
    • Śląskie
      34
    • Świętokrzyskie
      5
    • Warmińsko-mazurskie
      4
    • Wielkopolskie
      13
    • Zachodniopomorskie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna sonda z tym że ciekawi mnie populacja HD w Polsce, w jakich regionach jest najwiecej uzytkowników HD oraz ilosc osób ogółem w Polsce mający gotową telewizję High Definition!
Zaznacz tylko wtedy gdy masz tuner cyfrowy HD i TV HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ankieta jest bardzo trafiona. Powinna być na stronie głównej no ale nic liczę, że tutaj głosy też będą w dużej ilości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='37249' date='31.01.2007, 15:35 ']Ta ankieta jest bardzo trafiona. Powinna być na stronie głównej no ale nic liczę, że tutaj głosy też będą w dużej ilości ;)[/quote]
Raczej kiepsko trafiona, jak zresztą 99% ankiet internetowych - wydaje mi się że sam dostęp do neta w różnych regionach jest różny tak więc jakiekolwiek wnioski z takiej ankiety są równie wiarygodne co wróżenie z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Austrian, jeżeli piszesz jakąś pracę, to zeznaj od razu, jak to jest dla N to - bujaj się, stać ich na badania.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]TOmeKK - [/b]Austrian, jeżeli piszesz jakąś pracę, to zeznaj od razu, jak to jest dla N to - bujaj się, stać ich na badania.

A więc zacznijmy od tego ze nie pisze zadnej pracy bo nie mam czasu na to!, nastepnie to nie jest dla N bo nie napisalem tam dekoder HD Nbox tylko ogółem czyli humaxy n, cyfry itd. w HD. Zrobilem tą ankiete dla naszej i własnej ciekawości, więc nie wyjezdzaj z haslem bujaj sie!! bo nie o to na forum chodzi!! Pozdr.

[b]Pizzojad - [/b]Raczej kiepsko trafiona, jak zresztą 99% ankiet internetowych - wydaje mi się że sam dostęp do neta w różnych regionach jest różny tak więc jakiekolwiek wnioski z takiej ankiety są równie wiarygodne co wróżenie z fusów.

Tak sie zastanawiam co Ty porównujesz, teraz jest mowa o tym a nie o dostępie do neta! Wiem ze kazdy w róznych okolicach ma net, ale to o to w tym chodzi jaki ma ktos w danym regionie. Wiec mi nie zarzucaj ze pisze ankiety jak reszta 99% ankiet internetowych, nie ma co porównywac do innych ankiet, z ktorych tamte wysylane przez firmy sa bezsensowne i nie interesujace! Pozdr.

[b]Gmeru - [/b]Ta ankieta jest bardzo trafiona. Powinna być na stronie głównej no ale nic liczę, że tutaj głosy też będą w dużej ilości [b] :)

[/b]Widzę ze tylko Gmeru popiera tą ankietę, a częsc osób nie wie co chce, więc jak komus cos nie pasuje to niech nie pisze i nie zasmieca zbednie forum! Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie, to świetny pomysł. Tylko jak spowodować żeby, chociaż 1000 osób wzięło udział w ankiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='s2k2' post='37343' date='01.02.2007, 09:15 ']Jak dla mnie, to świetny pomysł. Tylko jak spowodować żeby, chociaż 1000 osób wzięło udział w ankiecie.[/quote]
Witam zeby bylo 1000 osob to musza spelniac te warunki a jestem przekonany ze ma wiecej ludzi, bo szybko sie rozwija HD, na strone główna nie bedzie sie raczej dawac poniewaz tam bylo by z tydzien moze wiecej i gotowe i nie kazdy by zdazyl zaznaczyc ze ma taki standard :) , wiec niech sie rozwija na biezaco caly czas, ktos sie nowy zarejestruje to sobie kliknie itd itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie chciałem cię obrazić, tak zabrzmiało, ale dalej nie kumam jaki jest benefit, że dowiesz sie, że małopolskie to 20%, a warmińskie 5%?

Co to zmienia w funkcjonowaniu forum?
Nie ma tu oddziałów i podziałów, piszą ludzie ze stanów, anglii, mieszkają w niemczech. Dla mnie tłumaczenie jest tylko komercyjne, chyba, że mnie oświecisz. :)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra już dajcie spokój. Dziwne mnie to np. ciekawi. Przejdźmy do tematu. Ktoś niechce to oleje to i już. Każdy chce się jakoś wykazać i coś robić. Proszę nie ciągnijcie już tej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70 głosów, coś nie wierzę że na teranie Wa-Ma jestem sam jeden, choć sam wiem że w ten teren to prawie Mozambik, Bangladesz itd. itp. ....
np. Olsztyniacy chyba śpią jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='37359' date='01.02.2007, 10:49 ']Dobra już dajcie spokój. Dziwne mnie to np. ciekawi. Przejdźmy do tematu. Ktoś niechce to oleje to i już. Każdy chce się jakoś wykazać i coś robić. Proszę nie ciągnijcie już tej dyskusji.[/quote]
Bez obrazy Gmeru, jako ciekawostka ankieta jest OK, nawet sam "zagłosowałem" :blink: . Tyle że moim zdaniem jej wartość informacyjna jest zerowa z powodów o których wspomniałem wcześniej.

Edytowane przez Pizzojad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ankieta na takim forum nie jest zbyt trafiona - dlaczego? dlatego, ze za duzo tutaj hd maniakow, co jest plusem oczywiscie

jednak wyniki beda nieadekwatne do rzerczywistosci i to bardzo mocno, duzo ludzi wchodzi tutaj dzieki google, znajda cos i tyle ich widzimy

ale ale...gdyby taka ankiete wrzucic jeszcze na inne fora to wyniki beda zmiezaly ku blizszej prawdzie

jesli autor tematu i ankiety pozwoli moge dac taka sama ankiete na cdrinfo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='apatch' post='37376' date='01.02.2007, 12:18 ']70 głosów, coś nie wierzę że na teranie Wa-Ma jestem sam jeden, choć sam wiem że w ten teren to prawie Mozambik, Bangladesz itd. itp. ....
np. Olsztyniacy chyba śpią jeszcze :)[/quote]
No co ty. A sklep e-pana..ic to z jakiego województwa?
A założyciele "drugiego" forum to z jakiego województwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tuptus55

Dobrze o tym wiem , stąd ta mała prowokacja, widze ze podziałało , aż 1 głos przybył. :)
No ale faktycznie to tylko ankieta, można kliknąć , można zlać, sklep byłby o wiele lepszym miejscem na to.
Ale wynik byłby też przekłamany.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='austrian' post='37246' date='31.01.2007, 17:13 ']Kolejna sonda z tym że ciekawi mnie populacja HD w Polsce, w jakich regionach jest najwiecej uzytkowników HD oraz ilosc osób ogółem w Polsce mający gotową telewizję High Definition![/quote]

Ta ankieta odpowie jedynie na pytanie, jaka jest popularność hd wśród osób odwiedzających to forum.
Ale dla zabawy można kliknąć. Edytowane przez MaBri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='MaBri' post='37479' date='02.02.2007, 09:15 ']Ta ankieta odpowie jedynie na pytanie, jaka jest popularność hd wśród osób odwiedzających to forum.
Ale dla zabawy można kliknąć.[/quote]
Dokładnie bo przeciez Ci co nie mają neta nie klikną, Ci co mają net a nie znają tej strony czyli tego forum tez nie kliknie, wiec zostalismy tylko my Ci co sa na tym forum hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tylko to forum, dlatego zaproponowalem kolejna ankiete na innym, wiekszym, starszym forum
daloby to przynajmniej obraz o zainteresowaniu hd wsrod innych osob niz maniacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odswieżam temat poniewaz przez ten okres wielu doszło nowych zarejestrowanych na Naszym forum więc do dzieła nowi userzy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...