Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

zastanawiam się nad zakupem Samsung UE58MU6192 jest teraz na promocji w RTVEUROAGD za ok. 2600 zł

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue58mu6192.bhtml?link=lp

 

Chce go kupić ponieważ ma podobno matrycę VA i dzięki temu lepszą czerń.

 

Co myślicie o tym TV?? Budżet do 2800 zł

 

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest test:

http://www.jakitelewizorkupic.pl/samsung-ue58mu6192-test/

Widziałem go w sklepie. Obraz w mojej opinii mniej ostry niż na Sony 55XE7005 i Samsungu US55MU6672, które stały obok i były niemalże w identycznej cenie.

Poza tym całkiem spoko TV, większy od tych dwóch, ale nie jest to jakoś porażająco odczuwalne - to tylko 3 cale więcej. Obejrzyj sam w sklepie. Moja opinia na temat serii MU Samsunga jest taka, że cokolwiek być nie kupił, to będziesz zadowolony. Generalnie te TV nie mają większych wad. Jak dla mnie największym przeciw był 8-mio bitowy panel, ale z drugiej strony Sony 55XE7096 też nie potrafi odwzrowoać szerokiej palety barw, a Samsung ma bluetooth i Tizena, który jest sporo lepszy od VEWD w Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Somebody101 napisał:

Samsung 58mu6192 nie ma bluetooth.

Może być. Ten model nawet na polskiej stronie Samsunga nie występuje, nie wiem, czy to nie jest z jakiejś dystrybucji z Czech, może jakiś mały kontyngent dla euro RTV AGD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samsung 58mu6192 nie ma bluetooth.
Fizycznie ma, tyle tylko, że wyłączony w menu serwisowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, MMP napisał:

Fizycznie ma, tyle tylko, że wyłączony w menu serwisowym.

Ciekawe czemu tak. Kiedyś słyszałem na temat jakości w Samsungu, ze jak coś nie przechodzi testów, a nie jest kluczowe, to wyłączają całą funkcjonalność. 

Z drugiej strony - wątpię w to, aby płytka drukowana w tych TV - w sensie UE58MU6192, a np. UE55MU6172 albo nawet UE50MU6172 były inne.

Ciekawe, czy specjalnie tego nie wyłączają, aby ludzie zamiast np. UE55MU64 nie brali większego UE58MU61 w tej samej cenie.

 

@topic - sporo takich tematów na forum, ale przeważnie dotyczą rozmiaru 55"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...