Skocz do zawartości
marecki6

LG 55C7V z AFG computers ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Srogo napaliłem się na zakup Oleda od LG 55C7V. Początkowo planowałem zakup oleda FHD ale zgłębianie tematu jak zwykle doprowadza do zrujnowania budżetu :D no ale... Najlepsza oferta na alledrogo jest ze sklepu AFGComputers za 5590zl zawierająca opis zapewniający że sprzedają fabrycznie nowe egzemplarze jednak znalazłem dwa komentarze przeczące temu opisowi. Coprawda sprzedali 34szt więc to niewielki odsetek ... Pytanie brzmi czy ktoś z Was brał od nich ten tv ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz kupić z allegro bo interesuje Cię najniższa cena to poszukaj ofert od Zuk_Wa-wa. Ja od niego kupowałem i nie mam żadnych zastrzeżeń. TV dostałem nowy, z polskiej dystrybucji, w cenie niższej niż sklepowa, z fakturą itp. Ktoś na tym forum opisywał że kupił też od niego i był jakiś problem z tym TV to postanowił oddać w ciągu 14 dni. Nie było ze zwrotem żadnego problemu, więc jest uczciwy. Ewentualnie jest jeszcze drugi w miarę zaufany i polecany tutaj sprzedawca czyli Borys24. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info. Borys24 obecnie nie ma nic na allegro natomiast Zuk ma B70 a C70 nie widzę ale napiszę do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukując neta trafiłem na ciekawą ofertę w saturnie a dokładnie 55b7v z soundbarem lg za 5699zl i to wydaje się być najlepsza oferta o ile b7 różni się od c7 tylko wyglądem stopki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finalnie dogrywam zakup w Saturnie we wspomnianej powyżej promocji przy czym z dodatkowym rabatem 500zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że troszkę się spóźniłem, ale może innym ten post się przyda. Kilka lat temu kupowalismy tv sony w afg computers i nie było żadnego problemu. A cena była znacznie niższa niż gdziekolwiek indziej.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...