Skocz do zawartości
Jakub Krawczyński

Niezależne testy: Samsung Galaxy S9 i S9+ mają najlepsze wyświetlacze oraz aparaty

Rekomendowane odpowiedzi

Niezależne testy: Samsung Galaxy S9 i S9+ mają najlepsze wyświetlacze oraz aparaty

Galaxy S9 i S9+ już niedługo wejdą na rynek, a tymczasem dwa najbardziej prestiżowe portale z testami smartfonów okrzyknęły flagowce Samsunga najlepszymi w kategorii aparatów oraz wyświetlaczy. Przekonuje was to do kupna nowego flagowca Samsunga?

 

Przeczytaj całość

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co z różowym zafarbem ekranów??
Niektóre egzemplarze S8 to miały. Czemu wspominasz o tym przy okazji smartfona, którego jeszcze nikt nie ma (zwykli konsumenci)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z innego forum miał okazję się nim "bawić" - sam ma S8 i to zauważył porównując do swojego. Jak więc widać problem nie został do końca rozwiązany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega z innego forum miał okazję się nim "bawić" - sam ma S8 i to zauważył porównując do swojego. Jak więc widać problem nie został do końca rozwiązany. 
Jakieś inne źródło? :D Albo chociaż napisz jakie forum. Sprawdzę temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj S9+.
Nie zauważyłem różowego zafarbu :)

20180308_175546.jpg L20170418.99002142745i1.jpg

Ogólne pierwsze wrażenia porównując do S7E. Po pierwsze wymiary. Rożnica to ~7mm wysokości (długości) i ~1mm szerokości. Szerokość dla mnie bez znaczenia, ale długość już trochę czuć. Myślę, że kwestia kilku godzin, aby się przyzwyczaić. 
Poza tym ekran robi mega wrażenie. Jego proporcje i rozmiar użytkowy to duży plus. 
Porównałem też aparaty na szybko. Zdjęcia poniżej z opisem (jestem amatorem, nie oczekujcie zbyt wiele). Ściemniłem maksymalnie światło, aby warunki dla aparatów nie były łatwe.
1. HDR Auto, Flash ON
S7_Hdr_auto_flash_on.jpg S9_hd_auto_Flash_on.jpg

2. HDR OFF, Flash ON
S7_Hdr_off_flash_on.jpg S9_hd_Off_Flash_on.jpg

3. HDR Auto, Flash OFF
S7_Hdr_auto_flash_off.jpg S9_Hdr_auto_flesh_off.jpg

4. HDR OFF, Flash OFF
S7_Hdr_off_flash_off.jpg S9_Hdr_off_flash_off.jpg

20180308_184807.jpg 20180308_184742.jpg

Co wy na to? Moja opinia jako mega nooba w dziedzinie fotografii, który dzieli zdjęcia na ładne i brzydkie, jest taka, że te z S9+ są lepsze w gorszym świetle. Było to do przewidzenia. Podejrzewam jednak, że w dobrych warunkach oświetleniowych różnice byłby marginalne lub całkowicie niezauważalne. Zresztą dodam kilka za chwilę.

EDIT:
Maksymalne światło u mnie w pokoju:
20180308_185600.jpg 20180308_185621.jpg
 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje się odpisać na Twoje dzięki. Może ono oznaczać zbyt dużo rzeczy: ironiczne dzięki, prawdziwe dzięki, dzięki w stylu pff itd. :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyświetlaczy to akurat oczywista oczywistość - od wielu lat każda kolejna generacja Samsungów podnosi poprzeczkę i nawet dziwi mnie, że jeszcze nie we wszystkich flagowcach montuje się S-AMOLED. Dochodzi do takich paradoksów, że budżetowe J7 mają lepsze ekrany niż wiele razy droższe iPhony...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boje się odpisać na Twoje dzięki. Może ono oznaczać zbyt dużo rzeczy: ironiczne dzięki, prawdziwe dzięki, dzięki w stylu pff itd.

LyconeTo bój się na drugi raz bardziej. Chyba że nie możesz wytrzymać napięcia, to zawsze możesz napisać "Prosze".Będzie to tak samo bezproduktywne, jak moje Dzięki, które wrzuciłem tylko po to, żeby rozwiać Twoje wątpliwości, czy like'a wcisnalem przypadkowo, jak to mi się czasem zdarza. Innymi słowy najlepiej zachowaj męskie milczenie. Nie będzie szans na nieporozumienie

 

 

 

 

 

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...