Skocz do zawartości
Knight0792

PHILIPS PUS8102 czy dowolny OLED..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Po raz kolejny mam dylemat z wyborem telewizora i nie wiem jaki wybrać. Zastanawiam się nad Philipsem PUS8102. Dlaczego ten akurat model? Ponieważ cena za ten model i przekątną 65 cali jest naprawdę bardzo atrakcyjna, czy może jednak wybrać mniejszego ale OLED-a? Jeśli chodzi o mnie to jestem zapalonym graczem i lubię pograć nawet długie godziny, ten argument przemawia abym wybrał LCD ale naprawdę nie wiem.... Proszę o pomoc  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź mój temat  z niemal identycznym pytaniem. Padło tam nieco za i przeciw dla obu stron, ja ostatecznie wybralem oleda i nie żałuję ani trochę☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś graczem,  to dlaczego nie chcesz kup ić QLEDA, skoro Samsungu z 2018 roku, są najlepszą propozycją dla graczy?

Temat ten i opis tych tv był dużo razy poruszany, zawsze z tym samym wnioskiem,  że Qledy z 18 roku to najlepsza propozycja dla graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz fajną recenzję od serca Philipsa PUS8102, jeżeli jeszcze jej nie czytałeś:

Pogłoski o tej siatce pojawiającej się po pewnym czasie i widocznej na ekranie na forach pojawiają się co jakiś czas, więc coś jest na rzeczy. Kolega który to opisywał miał szczęście, bo siatka mu się objawiła jeszcze w czasie 14 dni gdy mógł zwrócić ten TV. Niestety wielu użytkowników nie ma tego szczęścia i serwis na gwarancji tej wady nie uwzględnia. Niska cena tych TV nie bierze się znikąd, więc bądź świadomy że jest ryzyko że trafisz na taki egzemplarz. A w grach DSE i takie rzeczy bardzo często wkurzają, bo widzisz je non stop jak ruszasz kamerą...

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu nie pchałbym sie w obecnego "Philipsa". Może i pierwsze wrażenie jest dobre, ale już jakość jest mocno wątpliwa i to wychodzi z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś program do edycji kanałów? Próbowałem Philips Channel Editor, wersja bodajże 6.22 i nie mogę nim otworzyć listy zapisanej na penie przez TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...