Skocz do zawartości
Dzik84

Jaki projektor 3D FullHD kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

interesuje mnie zakup projektora 3D FullHD, a jestem dość zielony w temacie. Przekątna obrazu przynajmniej 150cali, odległość od ściany 3-4m. Cena jeśli to możliwe do 5000zł. Na co patrzeć, czego szukać? Pasywne czy aktywne 3D?

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem prywatną wiadomość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2017 o 20:59, Barnaba napisał:

wysłałem prywatną wiadomość

Cześć również interesuje mnie zakup projektora full HD z możliwością odtwarzania filmów w 3D ( PASYWNE CZY AKTYWNE wolałbym pasywne) i nie mam pojęcia co kupić w kwocie do 4000 tys. lub trochę powyżej.

 Proszę o propozycje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasywne 3d na projektorach domowych chyba nie istnieje - bo wymagałoby chyba dwóch projektorów 

a może się mylę?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mi się wydawało - pasyw tylko w imaxie i konstrukcjach DIY opartych o 2 proje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2017 o 20:59, Barnaba napisał:

wysłałem prywatną wiadomość

Cześć również interesuje mnie zakup projektora full HD z możliwością odtwarzania filmów w 3D ( PASYWNE CZY AKTYWNE wolałbym pasywne) i nie mam pojęcia co kupić w kwocie do 4000 tys. lub trochę powyżej.

 Proszę o propozycje. 

Co sądzicie o projektorze optoma HD50 głównie do filmów 2D i 3D.  Czytałem opinie nie jest to jakaś nowość ale duzo pozytywów ma ten projektor.  

Jest może lepszy w tej cenie ok. 5 tys. ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszy w cenie 4500 jest epson tw 6700 obecnie sam go kupiłem. Jak trochę brakuje to tw5650. Oczywiście piszę  o nowych.

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się jeszcze na 4K OPTOMA UHD 51 moze trochę dołożyć i kupić coś takiego. Co sądzicie?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 7000 zł masz nowy tw 7300. Tylko z drugiej strony to można dokładać w nieskończoność.  Moim zdaniem jeżeli projektor do oglądania filmów okazjonalnie 2 może 3 w tygodniu to nie ma co się zabijać.  Weź pod uwagę że przydałby się jakiś ekran a jaki to zależy od pomieszczenia w którym będziesz oglądał.  Średni projektor plus średni ekran da lepszy obraz niż wypasiony projektor na słabej  ścianie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...