Skocz do zawartości
Gmeru

Już dziś pierwszy mecz Premier League w 4K na platformie nc+

Rekomendowane odpowiedzi

Już dziś pierwszy mecz Premier League w 4K na platformie nc+

Platforma nc+ zgodnie z zapowiedziami, zaczyna regularne transmisje w technologii 4K z wydarzeń sportowych takich jak Liga Mistrzów czy Premier League.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tv mi wyswietla takie dane na temat rozdzielczości i też d... nie urywa :)  coś musze przestawic w ustawieniach?

Tv samsun ks 9500 

IMG-3967.JPG

Ok panowie zmiany w tunerze i wszystko gra jest zyleta

 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem cały mecz, różnica była bardzo duża. Ale trzeba też przyznać, że HD było przeciętne co nie zmienia faktu, że rozdziałka daje jednak mocnego kopa. Człowiek raz to zobaczy i jak zawsze: wszystkie inne mecze zrobiły się mdłe ; ) Zrobię w tygodniu porównania. Ale jak ktoś się martwił o jakość albo mówił, że ściema to może odpuścić. Jakość 4K na nc+ jest miazga na ten moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje , daje kopa:) Choć pierwszy mecz w LM zrobił na mnie większe wrażenie. Trudno mi uchwycić różnicę jakości między meczami. Może kamery inaczej ustawione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety LM nie oglądałem bo nie miałem jeszcze tunera. Nie  wiem Panowie czy wy też to zauważyliście ale przy zbliżeniach jest jakby inna rozdzielczość -dużo gorsza  (ujęcia z innych kamer) 

Druga rzecz to przy zbliżeniach wychwyciłem to że kamery miały problemy z wyostrzeniem :)

Pewnie się czepiam :)

Ogólnie Miazga :)

 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem cały mecz, różnica była bardzo duża. Ale trzeba też przyznać, że HD było przeciętne co nie zmienia faktu, że rozdziałka daje jednak mocnego kopa. Człowiek raz to zobaczy i jak zawsze: wszystkie inne mecze zrobiły się mdłe ; ) Zrobię w tygodniu porównania. Ale jak ktoś się martwił o jakość albo mówił, że ściema to może odpuścić. Jakość 4K na nc+ jest miazga na ten moment.
Jak pisałem o tym jakiś czas temu, jak tylko pojawiły się testowe mecze i Sky zaczął nadawać regularnie, footbal i F1 to pluli i wysmiewali.
Teraz po jednym meczu biegną kupić nowy telewizor. Mimo wszystko ciągle jeszcze świadomość istoty zmian, w narodzie jest zerowa. 80+ spiraconych BDUHD a pokutuje opinia, że zwiększonej szczegółowości nie widać z powyżej metra a HDR, to "marketingowy belkot", który oslepia.
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się "nawróciłem" i wymieniłem cały sprzęt x2. Bolało ale teraz jest pięknie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. A w styczniu kop w podbrzusze, czyli zapowiedz kolejnej, nieuchronnej zmiany.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDR+, HDMI x.y+1, cos nowego do tego kulawrgo standardu, ktory musi kiedys przejsc do fazy 2.
Gdybam sobie, nie sledze wogole tematu. Ale cuz stanie sir to his za chwileczke juz za momencik, czy pozniej, to juz inns sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to jestem spokojny. Aktualna konfiguracja będzie aktualna kilka lat, a potem moje oczekiwania jakościowe będą malały;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

22 godziny temu, Gmeru napisał:

Oglądałem cały mecz, różnica była bardzo duża. Ale trzeba też przyznać, że HD było przeciętne co nie zmienia faktu, że rozdziałka daje jednak mocnego kopa. Człowiek raz to zobaczy i jak zawsze: wszystkie inne mecze zrobiły się mdłe ; ) Zrobię w tygodniu porównania. Ale jak ktoś się martwił o jakość albo mówił, że ściema to może odpuścić. Jakość 4K na nc+ jest miazga na ten moment.

Gmeru jak masz nagrany mecz,  to przestaw dekoder na 1080p   i zobacz  jak jest przeskok jakościowy  w porównaniu do transmisji 1080i.

Jak ktoś ma tylko telewizor Full HD,  to też pewno zyska na transmisjach 4K, posiadając dekoder 4K

Edytowane przez Slawko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...