Skocz do zawartości
buku

22% taniej od piątku do niedzieli w MM

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ze od 3-5 marca? Swoja drogą to bardzo oplacalne. Pamietam jak tak bylo w Saturnie to byly bardzo duze roznice w cenach na TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój koleś mi o tym napisał. Chyba chodzi o najbliższy weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnopolska? z tego co wiem to promocje maja raczej regionalne...
pzdr maro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na bilboardach w Warszawie plazma Panasonic 42" za ok. 4.900,- zł. Jeżli to jest model 50 to warto brać bo to najlepsza plazma w tej klasie cenowej.
Jak ktoś chce taniej to Electroworld pokazywał jakiegoś Philipsa za 4.400,- zł.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maro ma rację: to są promocje regionalne. Na przykład w MM w Krakowie i Katowicach nie ma żadnych promocji w tym czasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Markach będzie ostatni egzemplarz 45" 1080 Sharp GD-1 (-22%).
Okazja !
BRAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Już za godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzialem gazetkę sharp 37gd7 za 9 tys- to jest taniej niż w berlinie

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Opolu też była akcja "kupuj bez VATu", ale ponieważ większość cen to ceny producenta, to człowieka który siedzi w temacie i zna kilka źródeł ogarnia pusty śmiech.
Samsung 32M61B przeceniony z 7999 na 6400 z groszami - na Allegro poniżej 6000 (swoją drogą z obliczeń wynika coś mało tego VATu w tym modelu :) )
LG LX2 z 5999 zszedł na 4600 - nie wiem czy to dobra cena, nie obserwuje go... Ogólnie raczej bez podniety w temacie LCD, schodziło typowe RTV - DVD, CRT itd.
Najbardziej rozbawiło mnie DVD Samsung HD-950 - po obniżce 850 zeta - Allegro nawet 670...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bronię MM, ale;
osobiście wolę 6400 w MM niż 6000 na allegro. A dvd o którym piszesz było za 200 w euroagd, stąd się dostało na allegro w takiej cenie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale mimo wszystko wybrałbym 6000 na Allegro, co dla mnie akurat oznacza 2 sklepy w promieniu 100km od miejsca zamieszkania (mają w tej cenie na Allegro).
HD-950 był za 200 zł w EuroAGD ?!? Na pewno ten model ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był Samsung HD 945 ze świetnym upscalerem.

Naprawdę kosztował przez moment 200 zł
Jak ludzie się rzucili to o godz. 12 tego samego dnia wszystko już było sprzedane :)

W innych sklepach był w tym czasie po około 1000 zł.

Opis tego modelu można znaleźć na polskiej stronie samsunga w dziale archiwalne egzemplarze.

Sam pluje sobie w brodę że nie pofatygowałem się wtedy rano i nie kupiłem kilku sztuk żeby chwilę później sprzedać je na allegro za 600zł :)

Ciekawe zresztą czy to była pomyłka czy świadoma promocja :) ale aż o 80% ???
Chyba jednak pomyłka :):):):):D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry to był 945, sprawdziłem,gazetka z wwy, zeszły wszystkie, pomylili chyba cyferkę z przodu, było 199 zł.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczy przecierałem, ale odkryłem anons w GW dopiero ok. godz. 11oo. Pojechałem do KLIFA żeby sprawdzić czy to prawda. Mam ten model (1199 zł) więc nie wierzyłemw to. A tam na moich oczach gościu brał ostatni z 5-ciu.
Potwierdzam cenę:
brutto: 199 zł. 2 lata gwarancji.
Od tej pory czytam dokładnie piątkowe reklamy EuroAgd. I nic sie nie zbliża do tej oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...