Skocz do zawartości
marcin26pl

TV do salonu 55 cali UHD/4K do 5000-5500 zł jakość obrazu (bez bajerów)

Rekomendowane odpowiedzi

Zmuszony jestem do wymiany TV jak to średnio co 4-5 lat bo kończy mi się gwarancja a szkoda żeby pieniążki przepadły zeby.GIF. Warunek konieczny dany model musi być dostępny w sieci Neonet. Pisze teraz zęby się zorientować bo tv będę wymieniał do miesiąca niestety formalności.
Tv będzie do salonu, chciałbym żeby miał 55 cali, UHD lub 4K, zakrzywiony ekran (nie koniecznie), dobra jakość obrazu i koniecznie matryca 100/120hz . W tv nie interesuje mnie korzystanie z internetu i z innych bajerów, 3D też zbędne całkowicie reszta niżej.

 

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? około 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3-4m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Głównie na wprost 
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? Z prawej strony TV (patrzac na tv) ale są rolety opuszczane bo w lato za bardzo daje słonce po oczach.
7. Jaki masz obecnie telewizor? LG 47LA640S
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Matryca 100/120hz, akrzywiony ekeren, 55 cali, UHD / 4K, jakość obrazu
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? FHD, czasami 4k
10. Jakie urządzenia ? Dekoder cyfrowy NC+, czasami PS4, pendrive
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? od 4 do 8h
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program ? tak
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy akcji, seriale, programy rozrywkowe, filmy z pendrive w jakosci 720p/1080p. 
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Nie
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Nie
16. Preferencje co do marki? Bez znaczenia
17. Preferencje co do wielkości? 55"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? clouding, słabe kąty, smużenia
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? w dzień
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup?  do 5000zł ale gdyby było coś naprawdę dobrego szczególnie gdyby wchodziła w grę jakość obrazu to mogę dać maks 5500zł, ale to się poważnie zastanowię.
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu ? co 4-5 lat bo przypadkiem sie psują jak gwarancja rozszerzona dobiega końca :D
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych: w ogóle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55MU7052 cena na dzisiaj 4790 zł.

Mam wrażenie,że ktoś tu notorycznie wyłudza kasę z ubezpieczenia. Wyedytuj pierwsze zdanie swojego postu,bo trąca cebulą...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to płace za to ubezpieczenie dodatkowe nie mała kase zeby z niego korzystac a nie żeby przepadło i cieszyła sie spółka w której było wykupione bo hajs został w ich kieszeni a nie w moiej, czy co 4-5 lat to jest według ciebie notorycznie? Inni robia w ch*** ludzi codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...