Skocz do zawartości
pedro1972

Plazma TH-37PV60EH ... nigdzie nie ma ?!

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm, od jakiegoś czasu czytam różne fora doyczące płaszczaków i chyba zdecyduję się na Plazmę TH-37PV60EH, ale śjakoś nie mogę jej trafić w sklepach internetowych ... normalnie wszystkim wymiotło magazyny ... może ktoś jednak coś wie ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez chce nabyc ten model, obdzwonilem juz wiekszosc najwiekszych sklepow internetowych i nic! dzwonilem do panasonic polska i poinformowano mnie, ze maja wjechac do Polski w tym tygoniu, wiec trzeba byc dobrej nadziei
jakbyscie juz gdzies znalezli, piszcie na moje gg 2193400

pozdrawiam drosophilia /dominik/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak też i mi odpowiadali mniej więcej w sklepach internetowych ... czekam tylko z obawą, żeby z nową dostawą nie przybyły i nowe ceny ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pedro1972' post='33755' date='09.01.2007, 02:00 ']tak też i mi odpowiadali mniej więcej w sklepach internetowych ... czekam tylko z obawą, żeby z nową dostawą nie przybyły i nowe ceny ....[/quote]


Wczoraj zamowilem w sklepie internetowym hoopla.Czas realizacji 5-7dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Judash' post='33829' date='09.01.2007, 23:06 ']Wczoraj zamowilem w sklepie internetowym hoopla.Czas realizacji 5-7dni.[/quote]



dzwoniles do hoopla.pl, i potwierdzili ze dostarcza w tym terminie, czy tylko masz info ze strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na stronie www.hoopla.pl jest info odnosnie Panasonic TH-37PV60EH, ze towar juz niedostepny, wiec skad masz info o czasie dostawy 5-7 dni??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Judash' post='33829' date='09.01.2007, 14:06 ']Wczoraj zamowilem w sklepie internetowym hoopla.Czas realizacji 5-7dni.[/quote]

dziwne, bo oto co mi odpowiedzieli dziś na maila:

[quote]Witam,
Oznacza to że towaru nie będzie już u nas w sprzedaży.
Czas oczekiwania jest dłuższy niż 1 miesiąc lub producent całkowicie wycofuje się ze sprzedaży.
Doradca Handlowy
Monika Zemła
Dział Obsługi Klienta[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w panasonic polska informowali mnie, ze w tym tyg. maja byc dostawy do Polski, z tym, ze podobno to co oni mowia, nijak ma sie do rzeczywistego stanu rzeczy
rozmawialem z dealerem panasonica z Lodzi i on potwierdzil ze informacjom od panasonic polsa nie ma co za bardzo wierzyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech już przywożą te telewizory bo się obrażę na Panaka i moje skromne 4 tysie z hakiem zarobi kto inny :_bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='drosophilia' post='33853' date='09.01.2007, 18:05 ']na stronie www.hoopla.pl jest info odnosnie Panasonic TH-37PV60EH, ze towar juz niedostepny, wiec skad masz info o czasie dostawy 5-7 dni??[/quote]

W poniedzialek zamowilem 42" i odpisali mi, ze tv bedzie w ciagu tygodnia max a moze byc szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i KUR... mac, nie ma i nie bedzie w sprzedazy Plazmy Panasonic TH37PV60E(H), Panasonic Polska wycofal sie ze sprzedazy tego modelu, nie ma go juz w ofercie na oficjalnej stonie www. Panasonic.pl, jak tu zdrowia nie stracic!!!! rozmawialem z dealerem panasonica, ktory potwierdzil to info!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj widziałem w Lubelskim Media Markt 37" i 42" pięknie się prezentują
ceny ok. 4400 i 5900 Edytowane przez krecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 42" :blink: tylko 4760 :).Moj jutro wyslaja...uff..
Popatrz tutaj, mysle ze bana nie dostane?
[url="http://www.max24.pl/?a=sklep&kategoria=4&start=0&order=p&dir=a&f=Panasonic"]http://www.max24.pl/?a=sklep&kategoria...amp;f=Panasonic[/url]
Tu jeszcze sa w ofecie.

Edytowane przez Judash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piatek bede w mm w Kaliszu, biore miare, mierze czy na stolik mi wejdzie i jesli wszystko bedzie ok, to w weekend zakupuje 42", chyba jeszcze beda je mieli, mam taka nadzieje. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Judash' post='34157' date='11.01.2007, 06:21 ']Bierz 42" :blink: tylko 4760 :).Moj jutro wyslaja...uff..
Popatrz tutaj, mysle ze bana nie dostane?
[url="http://www.max24.pl/?a=sklep&kategoria=4&start=0&order=p&dir=a&f=Panasonic"]http://www.max24.pl/?a=sklep&kategoria...amp;f=Panasonic[/url]
Tu jeszcze sa w ofecie.[/quote]



hmm. ja tam nie widze za 4760, jest ale drozej za jakies 4979 i w tej promocji dosstawa gratis trzeba dokupic przewod profigolda za min. 200 zł, a moze utargowales jednak cene, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='krecik' post='34155' date='10.01.2007, 21:20 ']wczoraj widziałem w Lubelskim Media Markt 37" i 42" pięknie się prezentują
ceny ok. 4400 i 5900[/quote]

to co widziałeś to - w przypadku 37'' - ostatni model !
prezentuje się może i pięknie ale ile godzin on się tam już prezentuje i ile łap narobiło na nim placków to ja dziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='drosophilia' post='34151' date='10.01.2007, 20:55 ']no i KUR... mac, nie ma i nie bedzie w sprzedazy Plazmy Panasonic TH37PV60E(H), Panasonic Polska wycofal sie ze sprzedazy tego modelu, nie ma go juz w ofercie na oficjalnej stonie www. Panasonic.pl, jak tu zdrowia nie stracic!!!! rozmawialem z dealerem panasonica, ktory potwierdzil to info!!!![/quote]

no co Ty KUR..... gadasz ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK TO KUR.......A nie będzie ???????????!!!!!!!!!!!!!!
ja PIER..........LE !!!!!!!!!!!!!!! czytam o plazmach chyba od miesiąca żeby nie kupić shita, w końcu się zdecydowałem a tu taki kur...ski numer ?????????!!!!!!!!!!!
nie no KUR...A ja PIER......LE .............
to był mój idealny, wymarzony tv .......... :blink::);)

no i komu mam teraz przy...bać ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pedro1972' post='34174' date='11.01.2007, 01:46 ']no i komu mam teraz przy...bać ???[/quote]

Jak to komu?
Temu facetowi co go codziennie w lustrze przy goleniu oglądasz :blink: .
Trzeba było brać jak były.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wycofują ze sprzedaży ??? Przecież im się pięknie sprzedawało . Może chcą wypchnąć 600 i px ??? A póżnej zaoferować następną linię .


Zadzwoń do Białegostoku AGD RTV w Auchan na Produkcyjnej. Widziałem i 42 i 37. Edytowane przez ArturKania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wycofali ze sprzedazy poniewaz duza ich czesc miala wady, model 37PV60E zniknal z oficjalnej strony www.panasonic.pl, za to wprowadzili tragiczna w wygl. serie PV45EH, na razie tylko model 42", sa tansze od serii Pv60, ale tez maja kontrast mniejszy, bo 8000 x 1, no i cale sa srebrne, beee......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='34175' date='10.01.2007, 22:28 ']Jak to komu?
Temu facetowi co go codziennie w lustrze przy goleniu oglądasz :mellow: .
Trzeba było brać jak były.

Pozdro[/quote]

jak były to ja jeszcze nie wiedziałem czy akurat te chcę brać ....
no, ale rano biorę rozpęd i z baranka trzepnę w moje wypasione lustro łazienkowe ....fak !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PEDRO
poszukaj na alegro napewno cos znajdziesz a jak nic nie bedzie to zapytaj napewno ci sprowadza z niemiec,
ja tak kupilem moje 42 cale i jestem zadowolony gwarancja jest w polsce normalnie honorowana tak wiec
nie powinno byc problemu jak by tv sie cos popsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kojot' post='34210' date='11.01.2007, 01:12 ']PEDRO
poszukaj na alegro napewno cos znajdziesz a jak nic nie bedzie to zapytaj napewno ci sprowadza z niemiec,
ja tak kupilem moje 42 cale i jestem zadowolony gwarancja jest w polsce normalnie honorowana tak wiec
nie powinno byc problemu jak by tv sie cos popsol.[/quote]

spoko, cały czas monitoruję allegro, w sumie są i tam ale po 4,5kzł a liczyłem, że trafię taniej bo np skąpiec nadal wyrzuca sklepy z cenami od 4,1kzł, tyle że tych tiwi w tych sklepach nie ma :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...