Skocz do zawartości
mjasinsk

PRO7 HD

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje Rodzicom ze mnie posylali na niemiecki w mlodosci, Najwyzszemu ze mi dal sily do nauki i sobie samemu ze mi sie chcialo. NA PRO7 HD ogladalem Gangi Nowego Jorku a teraz leci Men in Black II jakosc obrazu wtedy byla super a dzisaj jest porazajaca. Do tego 16/9 i DD i tak powinna wygladac telewizja a do tego za darmo :)

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mjasinsk' post='33498' date='08.01.2007, 00:31 ']Dziekuje Rodzicom ze mnie posylali na niemiecki w mlodosci, Najwyzszemu ze mi dal sily do nauki i sobie samemu ze mi sie chcialo. NA PRO7 HD ogladalem Gangi Nowego Jorku a teraz leci Men in Black II jakosc obrazu wtedy byla super a dzisaj jest porazajaca. Do tego 16/9 i DD i tak powinna wygladac telewizja a do tego za darmo :mellow:[/quote]

No tak, ale Will Smith szprechający po niemiecku to trochę nie halo. Dobrze, że nie jodłuje :) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, Men in Black II to jest nic w porównaniu z tym co leci teraz na Premiere HD czyli ISLAND,fakt że w AC-3 2.0 ale po Angielsku i z takim obrazem że lepiej nic nie mówić.Film trwa od 20:15 a zajoł już 8,94 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wyciu' post='33502' date='07.01.2007, 21:21 ']Witam, Men in Black II to jest nic w porównaniu z tym co leci teraz na Premiere HD czyli ISLAND,fakt że w AC-3 2.0 ale po Angielsku i z takim obrazem że lepiej nic nie mówić.Film trwa od 20:15 a zajoł już 8,94 GB.[/quote]

HEheh , zgadza sie. Czwartkowy tescik Toshibki "zakłócił" nam na PremiereHD "King Kong" ofkors wersja dzwieku dojcze + oryginal. moze zgrales tez? :) dobrze , ze i mnie jako pacholecie posylali na angola . troche brakuje N'kowemu filmowemu "kanalowi HD" gdzie w ostatnim tygodniu "najswiezszym" filmem bylo cos niszowego z 1991 roku :) . zeby chociaz cos w stylu Gwiezdnych wojen jak na syfrze...

Edytowane przez Zerwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale całe Star Wars o ile sie nie myle lecialy wczesna jesienia w HD na Premeire a potem na pro7 moze powtorza i jak podkreslam za darmo a nie za doplata do pakietu premium :)))
Co do MGM to powiem szczerze ze dla mnie super i filmy sa ok ale jak to juz ze sto osob sie wypowiadalo rzecz gustu. W kazdym razie kupujac Cyfrowy Posat pozegnalem sie na 2 lata z Ale KIno i strasznie z tego powodu cierpiałem wiec MGM trafil mi w 10 i do tego jakosc.
Swoja droga N-ka za 30 PLN moglaby wprowadzic alternatywe albo VOD albo kanał PREMIUM HD lub to i to do wyboru. Mysle ze jest to tylko kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Zerwi' post='33541' date='07.01.2007, 23:58 ']HEheh , zgadza sie. Czwartkowy tescik Toshibki "zakłócił" nam na PremiereHD "King Kong" ofkors wersja dzwieku dojcze + oryginal. moze zgrales tez? :) dobrze , ze i mnie jako pacholecie posylali na angola . troche brakuje N'kowemu filmowemu "kanalowi HD" gdzie w ostatnim tygodniu "najswiezszym" filmem bylo cos niszowego z 1991 roku :) . zeby chociaz cos w stylu Gwiezdnych wojen jak na syfrze...[/quote]
Pewnie że zgrałem,6xDVD zajeło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! A jak te PremiereHD leci jest zabezpieczone z HDCP czy mozna ogladac tez przez component Yuv? Edytowane przez TESTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio sobie odpalam Pro7 HD a tu Terminator 3... nieźle. Szkoda, że jakość słaba. U nas jakby taka poleciała to zaraz była by burza ; ) Więc nie spodziewam się w Polsce na ogólnych kanałach wysokiej jakości HD skoro tam taka jest jaka jest.... ale tytuł już z górnej półki jak na HD i kanał ogólny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Zerwi' post='33541' date='08.01.2007, 00:58 ']troche brakuje N'kowemu filmowemu "kanalowi HD" gdzie w ostatnim tygodniu "najswiezszym" filmem bylo cos niszowego z 1991 roku :) . zeby chociaz cos w stylu Gwiezdnych wojen jak na syfrze...[/quote]
Może chodzi Ci o "W księżycową jasną noc" z 1992 roku? Jeśli tak to dla mnie bez porównania lepsza propozycja niż "Men in Black". Obejrzałem z przyjemnością, i polecam każdemu.

A najnowszą propozycją w tym tygodniu było "Trixie" z 2000r :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pab2002' post='67084' date='09.11.2007, 01:04 ']Może chodzi Ci o "W księżycową jasną noc" z 1992 roku? Jeśli tak to dla mnie bez porównania lepsza propozycja niż "Men in Black". Obejrzałem z przyjemnością, i polecam każdemu.

A najnowszą propozycją w tym tygodniu było "Trixie" z 2000r :)[/quote]

Popieram - to dobry kawal kina. Szkoda ze MGM dobiera do swojego HD kanalu w 90% potworne szroty... przeciez patrzac na ramowke SD jest ona czesto po 100 kroc ciekawsza. Ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ein' post='67110' date='09.11.2007, 10:31 ']Popieram - to dobry kawal kina. Szkoda ze MGM dobiera do swojego HD kanalu w 90% potworne szroty... przeciez patrzac na ramowke SD jest ona czesto po 100 kroc ciekawsza. Ehhh[/quote]

hmm a tak na marginesie to gdzie można w sieci znaleźć program nki?? bo na stronie n.pl brak linka do ramówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sharan' post='67188' date='09.11.2007, 21:50 ']Czy PRO7 HD leci na 501 kanale?[/quote]
tak(oczywiscie na nboxie) Edytowane przez deenbe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ein' post='67110' date='09.11.2007, 11:31 ']Popieram - to dobry kawal kina. Szkoda ze MGM dobiera do swojego HD kanalu w 90% potworne szroty... przeciez patrzac na ramowke SD jest ona czesto po 100 kroc ciekawsza. Ehhh[/quote]
Kilka ciekawych filmów w miesiącu obejrze na tym kanale, w dobrej jakości, z napisami. W cenie 16 zł z kilkoma innymi kanałami to nie jest wcale zła propozycja, choć oczywiście mogło by być lepiej.
Oprócz wspomnianego już "W księżycową jasną noc" to w tym miesiącu na MGM polecam jeszcze: "Wiele hałasu o nic", oraz znakomity "Dwunastu gniewnych ludzi". Można zobaczyć także "Inwazja łowców ciał", czyli starszą wersje granej teraz w kinach "Inwazji", a dla lubiących westerny "Przełęcz Złamanych Serc" z Charlesem Bronsonem na podstawie powieści Alistaira MacLeana :)

[quote name='ulan' post='67112' date='09.11.2007, 11:42 ']hmm a tak na marginesie to gdzie można w sieci znaleźć program nki?? bo na stronie n.pl brak linka do ramówki...[/quote]
tutaj jest program kanałów z nki, choć czasami nie kompletny: [url="http://tv.onet.pl/314,program.html"]http://tv.onet.pl/314,program.html[/url]
program samego MGM i spis filmów tutaj: [url="http://www.mgmhd.ovh.org/"]http://www.mgmhd.ovh.org/[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...