Skocz do zawartości
Bipo

Sony VPS-VW260ES

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy w końcu nowe projektory z natywnym 4k z HDR od sony a tu coś cicho. Kiedy testy..?

Sony VPS-VW260ES

Sony VPS-VW760ES

260 kosztuje w granicach 20tyś, w końcu cena zaczyna być atrakcyjna.. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale świeci dość słabo. Za ciemny. Dobrze świeci VV760 z laserowym źródłem światła. Czerń poraża. Cena niezła, ok. 15.000 EUR.

Dla mnie bomba to też laserowy projektor bliskiego pola VZ1000 :) . Moim zdaniem najciekawszy produkt IFA 2017. Będzie więcej na moim blogu. Siedziałem w SONY chyba z godzinę oglądając w róznych warunkach, na róznych trailerach. I gadałem długo z Product Managerem, który kumał.

 

Zawsze mozna kupić w Saturnie na Kudamie OLEDa 77" od LG za 30 tys EUR.

 

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bipo napisał:

Mamy w końcu nowe projektory z natywnym 4k z HDR od sony a tu coś cicho. Kiedy testy..?

Sony VPS-VW260ES

Sony VPS-VW760ES

260 kosztuje w granicach 20tyś, w końcu cena zaczyna być atrakcyjna.. ;-)

Jest już temat: https://hdtvpolska.com/sony-wprowadza-trzy-nowe-projektory-do-kina-domowego-dostarczajace-niezapomnianych-wrazen-przy-ogladaniu-obrazu-4k-hdr/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie temat tylko publikacja oficjalnego pressa SONY czyli .... otwartym tekstem ... marketingowy bełkot.

Szczególnie podoba mi sie okresleńie ceny 5000 EUR za 260-kę jako ... umiarkowaną ... w Polsce :) .

Podyskutować będzie mozna jak Maciej weźmie je na swój warsztat. Moim zdaniem 260-ka to nic specjalnego i tu JVC jest górą. 1500 ansilumenów jasnosci i słaby kontrast za 20 tys zł to na dzis słaby wynik.

Za to 760-ka z laserowym źródłem światła i to co z niej widziałem wygląda baaardzo interesujaco. 30 tys zł dzis bym a nią zapłacił.

 

Pod względem jasności oba modele dostały baty od posiadajaego 2500 ansilumenów VZ1000, który dodatkowo swiecił na ciemnych ekranie o jakims bardzo małym gainie i z redukcją swiatla odbitego od góry. Zrodło swiatła jest blisko ekranu co wprost przeklada sie na jakosc obrazu. HDR dał pokaz mozliwosci. A trailer Carnej wiezy powodowal opad szceki. Oba tradycyjne projektory odsuniete od ekranu o jakieś 3,5 metra mogły się schowac. Były po prostu za ciemne albo SONY celowo tak je ustawiło aby promowac projektor bliskiego pola.

 

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 120 NIT dla HDR to nadal max ?

Edytowane przez 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad masz taka wartosc? Moj JVC ma prawie piecset z tego co pamietam.

432 dokładnie, sprawdziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...