Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

poszukuje jakiejś alternatywy KODI do odtwarzania filmów 4K UHD. Istotne aby player był dostępny pod platformę Android TV i obsługiwał zewnętrzne serwery multimediów ponieważ telewizor (Sony KD55SD8505) wpięty jest do sieci LAN do której przyłączony jest NAS z filmami. Jak zauważyłem KODI Krypton trochę się przycina przy plikach >30GB

 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nic innego nie znajdziesz.

Jesli KODI ci sie przycina to jest to raczej wina Twojego telewizora czyli platformy sprzetowej, na ktorej stoi Android.

U mnie z zewnetrznego Android Boxa smigają filmy w 4K z bitrate'm ok. 80Mbps. Spróbuj moze, o ile to  ozliwe, wrocic do KODI v16.1.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca bo na playerze który jest dostarczony wraz z telewizorem wszystko śmiga, niestety player jest słaby jeśli chodzi o obsługę napisów. 

Zainstalowałem wczoraj jakiś SP Media Center który wygląda jak KODI przed wersją Krypton i też sobie sprzęt daje radę, na dniach ma się pojawiać aktualizacja do Marshmellow więc może na tym będzie działać lepiej  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po aktualizacji do 6.0 filmy 4K śmigają na KODI a wcześniej tylko czarny ekran miałem :) wiec poprawa jest. Szkoda że bez działania DTS-HD :(

Edytowane przez osaczony30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, osaczony30 napisał:

U mnie po aktualizacji do 6.0 filmy 4K śmigają na KODI a wcześniej tylko czarny ekran miałem :) wiec poprawa jest. Szkoda że bez działania DTS-HD :(

Jaki masz model telewizora? Ja dostałem powiadomienie o aktualizacji(kafelek informacyjny w głównym menu) ale szukając aktualizacji pokazuje że jeszcze nie jest dostępna więc jeszcze nie mam Marshmellow... z tego co gdzieś czytałem do połowy marca ma trwać update więc w końcu może do mojego też się pojawi... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 55X8509C, ale tez nie miałem komunikatu o aktualizacji. Ale można ją pobrać z polskiej strony SONY w dziale pomoc i wyborze swojego modelu. Ja instalowałem z USB.

Na razie wszystko gra bez problemów. Odpukać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...