Skocz do zawartości
  • 0
acero1964

Samsung UE49KU6400 - problem

Pytanie

witam

mam nowy tv ue49ku6400, martwi mnie to co na zdjęciu, aparat tego nie oddaje ale w rzeczywistości razi to 3 razy bardziej zwłaszcza w prawym dolnym rogu.

w moim poprzednim ue46f6400 czegoś takiego nie było !

czy to się nadaje do reklamacji ? normalnie się nie da na to patrzeć w ciemnym pokoju :(

20161222_234745_HDR.jpg

20161222_234806.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ja wiem że to nie jest jakiś oled za 10 tyśięcy ale poprzedni f6400 nie raził tak podświetleniem, tak samo starszy ue40c6000 który dalej mam w domu, wygląda to jak na tym filmie,

oglądając na youtube recenzje tych telewizorów nie widać takiego efektu jak u mnie czy filmie tego gościa, czytając nawet recenzje zachwalają to jak tv się zachowuje w ciemnym pokoju, czy mi się na pewno nie trafił jakiś gorszy egzemplarz ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety to nierownomierne podswietlanie matrycy. Zalezy w jakim sklepie kupiles telewizor.W niektorych sklepach mozna oddac telewizor.Jesli  ktos z moich znajmoch zadzwoni do mnie i zapyta sie   jak sprawdzic  telewizor  w sklepie.Odpowiadam.. w punkcie  klienta   w ktorym oddaje sie drobny sprzet do naprawy otwieramy  karton z telewizorem na bezczelnego tzn  nawet gdy sprzedawca odpowiada   , telewizor moze pan sprawdzic w domu , jak bedzie cos nie tak  to moze pan oddac telewizor.Otwieramy karton  wyjmujemy  telewizor (potrzebne dwie osoby) Podlaczmy   telewizor  do gniazdka i.uruchamiamy telewizor , wkladamy do  wejscia usb pendrive z testami ktore sa dostepne np na youtube, taki  film mozna pobrac i skopowiac na pendrive .Uruchamiamy  film i  przygladamy sie czy ekran swieci rownomiernie.W jasnym oswietleniu bedzie to trudne ale mozliwe do sprawdzenia .jesli zauwazamy plamy   lub  jeden z kolorow nie jest rownomierny to oddajemy telewizor i bierzemy  kolejny do sprawdzenia.W jedym ze sklepow jeden ze sprzedawcow zapytal   ile panowie maja zamiar sprawdzic   telewizorow , bo juz trzy nie dobre, Kolega odpowiedzial.. tyle ile bedzie trzeba

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dzięki za konkretną odpowiedź, telewizor kupiłem w jednym z dużych sklepów internetowych, kupuje tam od kilku lat i nie robią problemów ze zwrotami czy reklamacjami

już zgłosiłem usterkę, powiedzieli że wymienią na inny egzemplarz, jak by robili problem mam prawo do zwrotu towaru, teraz po świętach trzeba będzie odesłać telewizor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...