Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na temat tego dekodera http://qviart.pl/qviartcombo, czy to dobry zakup i wart uwagi? Zakupiłem go i jak narazie zapoznaje się z nim, chce go zaktualizować ściągnąłem nowe oprogramowanie tylko jak dotąd nigdzie nie mogę znaleźć co to nowe oprogramowanie w ver. 10.00 wnosi... swoją droga coś mało informacj odnośnie tego dekodera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz za pomocą tego dekodera oglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co chcesz za pomocą tego dekodera oglądać?


Wszystko mam dosyć kablówek i płacenia głównie iptv (chociaż nie wiem jak się za to zabrać jestem laikiem), satelita jak dokupie talerz, słyszałem o strumieniowaniu na kom tylko nie wiem czy z tym da radę no większość programów nie koniecznie legalnie... ;)

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ma być nielegalnie to trafiłeś w złe miejsce.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę z opisu to niestety kolego tylko legalnie.
Soft jest jakiś autorski więc z żadnych rozwiązań typy card-sharing zapewne nie skorzystasz.
Pozostaje zakup karty u operatora satelitarnego a i to musisz iść do nc+ i znaleźć kartę która nazywana jest potocznie Cameleonem.
Ten tuner ma tylko universal card reader więc opcja z modułem dostępu CI też odpada.

Poszalałeś kolego po całości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm może uda mi się go zwrócić ewentualnie wymienić na coś innego a polecał byś tej samej firmy tylko.model Undro 2 czy w ogóle uderzyć w coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Jasiek_31 napisał:

Z tego co widzę z opisu to niestety kolego tylko legalnie.
Soft jest jakiś autorski więc z żadnych rozwiązań typy card-sharing zapewne nie skorzystasz.
Pozostaje zakup karty u operatora satelitarnego a i to musisz iść do nc+ i znaleźć kartę która nazywana jest potocznie Cameleonem.
 

O ile odczyta Nagrę. A śmiem watpić na firmowym sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, paro napisał:

hmm może uda mi się go zwrócić ewentualnie wymienić na coś innego a polecał byś tej samej firmy tylko.model Undro 2 czy w ogóle uderzyć w coś innego?

Szczerze to nie wiem co to za producent, pierwszy raz o czymś takim słyszę.
Na Twoim miejscu szukałbym czegoś działającego pod Enigmą (najpopularniejsze są odbiorniki ze stajni VU i Dreambox), ale od razu uprzedzam że żeby je w pełni wykorzystać to znajomość Linux'a Ci będzie potrzebna.

20 minut temu, pmcomp napisał:

O ile odczyta Nagrę. A śmiem watpić na firmowym sofcie.

Ale to i tak jedyna opcja, do reszty kart stosowanych przez naszych operatorów potrzebne są moduły CI bo mamy parowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieparowalna karta Smart HD+ nie wymaga modułu CAM i jest w Conaxie, który powinien odczytywac kazdy czytnik CA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... na Twoim miejscu szukałbym czegoś działającego pod Enigmą (najpopularniejsze są odbiorniki ze stajni VU i Dreambox),...
Ale to i tak jedyna opcja, do reszty kart stosowanych przez naszych operatorów potrzebne są moduły CI bo mamy parowanie.



pisząc o vu miałeś na myśli te dekodery http://vuplus.com.pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, paro napisał:

Ale to i tak jedyna opcja, do reszty kart stosowanych przez naszych operatorów potrzebne są moduły CI bo mamy parowanie.



pisząc o vu miałeś na myśli te dekodery http://vuplus.com.pl ?

Tak chodziło mi o te odbiorniki.
Najlepiej chyba będzie jak zarejestrujesz się na tym forum: http://forum.dvhk.to/, tam będziesz mógł dopytać o wszystko i chyba o każdy odbiornik dostępny na rynku.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak chodziło mi o te odbiorniki.
Najlepiej chyba będzie jak zarejestrujesz się na tym forum: http://forum.dvhk.to/, tam będziesz mógł dopytać o wszystko i chyba o każdy odbiornik dostępny na rynku.
Pozdrawiam.


dzięki już tam jestem ale jak narazie to nikt nie bardzo odpowiada na mojego posta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...