Skocz do zawartości
Tofikmax

dobry hdmi 12 m v.1.4 , 2.0 , 2.0a

Rekomendowane odpowiedzi

Szukaj na eBayu. Ma mieć jak największą grubość żył, czyli najmniejszą wartośc AWG. Tanio nie będzie. Takie, które grubości nie podają od razu odrzucaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kup najlepszy mozliwy 24AWG. Zazwyczaj oznacza to, że z tych droższych. Najlepiej z możliwością zwrotu.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 w ogóle z kablami HDMI to najdziwniejszą przygodę miałem kilka lat temu. W domu mam około 20 takich kabli. większość to sznurki dostarczane z urządzeniami. Najprzyjemnijszy wdotyku ha ha ha jest kabel od XBOX ONE S. Wszystkie te kable działają. No więc kilka lat temu zamawiając w GB kable głosnikowe QED przy okazji zamówiłem dwa kable HDMI bo za dwa miałem super promocję i pamiętam że za te dwa kable zapłaciłem jakieś 200PLN (razem) .Były śliczne, piękny kolor oplotu, sztywne jak nieszczęście no i oba kable padły :) Jakoś wtedy byłem jeszcze lekko przekonany że dobry HDMI czyni różnicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie czyni, jednak najtańszy tak samo prześle sygnał jak najdroższy, to nie analog.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie miedzy ampli i projektorem CX-212 12m przetestowane i zero problemów z synchronizacja oraz jakoscia odbioru FHD 2d/3d, wg specyfikacji kabel 24awg 9mm grubosci, miedz OFC 99,99 itp. Kupowany w PL.

Dam znac czy da sobie rade z 4K z tego co pisza powinien dac rade 4:2:0. Jesli nie da rady to albo zmniejsze do 10m albo podlacze odtwarzacz z projektorem kablem 6m, a z odtwarzaca sam dzwiek do ampli.

Wiadomo jaki ten Purelink ma AWG ? Nie podaja tego w specyfikacji...

 

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżę temat, żeby nowym nie śmiecić.

 

Szukam przewodu HDMI/HDMI, długość max 2 metry, chwilowo zastosowanie: tv 55" FULL HD, PS4 i tuner N-ki, ale co ważniejsze, za kilka miesięcy - dobrej klasy tv 4K 60" z super HDR (ok. 10.000zł) + PS4 PRO. Cena przewodu niemal bez znaczenia. Dziś znalazłem to OPIS PL

Dokładny opis kabli

 

Trochę poczytałem, porównałem i popytałem - ponoć te modele z linku mają super "parametry" itp. Zna się ktoś? Miał ktoś styczność? Może coś innego proponujecie? Pozdrawiam.

Edytowane przez tomitoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Zna się ktoś ? "

Nie , My się nie znamy. Bo niby kto to zmienia kable HDMI ? Kup najtańszy i nam tu opisz czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...