Skocz do zawartości
Colibri75

Pojedynek wagi ciezkiej :-) -Panasonic 65dx900 vs LG 65ec970v. Co byscie wybrali?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym wybrał Panasonica, przynajmniej płaski a co do czerni to ma dużo stref wygaszania więc w stosunku do OLED-a wcale nie jest wiele gorszy i wiadomo to Panasonic więc serwis najlepszy w kraju i firma dba o jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wpis. Z tym serwisem to mnie zdziwiles. Nowy plus po stronie panasonica, o ktorym pojecia nie mialem.

Ten smart chyba podstawowe rzeczy takze ogarnia?

Ciekawi mnie jeszcze pilot, bo kiepski potrafi zepsuc nastroj :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W OLED-a jeszcze bym się nie pchał bo mają jeszcze wiele do poprawy i ta krzywizna brrrrr.Z serwisem miałem do czynienia i jest OK, przynajmniej Warszawski.Piloty masz na tym teście i na wstępie wpis że jest tak dobry że fani Panasonica mogą zapomnieć o plazmach. https://www.avforums.com/review/panasonic-dx902-tx-65dx902b-uhd-4k-tv-review.12385

Edytowane przez ROMAN38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok super. Dziekuje

Po tym co widzialem w Arkadii naprawde daje rade.

Ustawien w ch...co akurat dla mnie nie jest ok, bo ani czasu ani checi na wnikanie i np. proste menu ks9000 jest dla mnie wzorem.

Teraz trzeba sie zastanowic, bo przy oledzie obraz jest po prostu inny niz przy lcd i taki przeskok jest moze wart 6000, ale czy full led panasonica bedzie o tyle lepszy niz moj faworyt samsunga, na ten moment nie wiem.

Nie znam sie i nawet nie zamierzam zaczac,nie chce za duzo wnikac ale oczywiscie zalezy mi na ladnym obrazie.

Jeszcze raz dzieki za przekazane informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Panasonica, przynajmniej płaski a co do czerni to ma dużo stref wygaszania więc w stosunku do OLED-a wcale nie jest wiele gorszy i wiadomo to Panasonic więc serwis najlepszy w kraju i firma dba o jakość.

O moich bojach z serwisem Panasonica możecie poczytać. Musieli zrobić 5 napraw żeby wymienić TV, który miał wadę fabryczną, do której nie chcieli sie przyznać.

BTW wtedy serwis Panasa i LG prowadziła ta sama firma. W Warszawie jakoś jak się na Piaseczno jechało.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie, że jakiś serwis jest najlepszy w kraju jest śmieszne, bo na jedną pozytywną opinię pojawi się pięć negatywnych. I żeby nie było, u KAŻDEGO producenta będzie podobnie...

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pmcomp:

"Musieli zrobić 5 napraw żeby wymienić TV PANASONIC, który miał wadę fabryczną,"

Teraz mamy PANASONIC TV z Turcji a serwis ten sam.

Będzie lepiej ... ?

@roman38; świetny txt.

Dziś turecki PANASONIC przestał się sprzedać, podobnie jak nowe TV SONY oraz SHARP.

Ciekawe gdzie są 2016 składane dziś SONY ?

Jakaś cisza w sprawie trwa.

No i na czyich matrycach (50 Hz) ?

Obudowy serii 2016 są robione z pewnością w Polsce.

Edytowane przez 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...