Skocz do zawartości
colcolcol

LG w 2016 WebOS3.0, HDR i co jeszcze?

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam z niecierpliwością na nowe modele. Wybór LG jest niemal przesądzony ze względu na IPS i m.in Wasze testy. Coś wiadomo o datach wprowadzenia nowych modeli a może o nich samych? Śledziłem relacje z wystawy w USA, ale wiadomo, że czym innym jest wystawa i pokaz możliwości a czym innym seryjna produkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy tv z 2015r beda aktualizowane do WebOS 3.0 a jezeli tak , to czy LF652V sie załapie ?

Edytowane przez Garczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają być ale tak jakby częściowo czyli o najważniejsze funkcje. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Co do nowości to poczekajmy na premiery bo póki co jeszcze nie wszystko jest jasne. Stawiam na marzec/kwiecień. Jak tylko coś będzie wiadomo będę pisał w temacie i na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z zapowiadanych (nowych) funkcji nie będą mogły być implementowane do starszych odbiorników. Najprawdopodobniej nie będzie miejscowego powiększania (lupki) i oprócz softu, może mieć to związek z nowymi pilotami. Podłączanie mini-komputerów, tabletów, dysków, klawiatur, przystawek wi-fi do TV powoli trąci myszką.

Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo, czy nowe telewizory LG budżetowe, ( np. 55 cali za 3500zł ) będą miały 3D ? Teraz np. jest model 55LF652 za 3200zł. Czy jak wejdzie jego następca, to czy będzie miał 3D ? ( wiem, że następca, jako nowość, będzie kosztował 5000zł, ale później cena powinna spaść do 3200-3500zł tak jak było z 55LF652 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie wiadomo w tym temacie. Sami czekamy na info o nowych liniach. Jednak wszystko wskazuje na wyjście z tego tematu (szczególnie w niskich modelach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D wygląda na ślepą uliczkę... z resztą nigdy bodaj nie obejrzałem żadnego materiału na TV do końca. Czym innym jest kino albo specjalne projekcje w parkach rozrywki z dodatkowymi atrakcjami (wstrząsy, mgła, zapachy, ruchome podesty i zraszanie). Kto brał w tym udział zrozumie miałkość domowego 3D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przewaga pasywnego 3D na matrycach UHD nad aktywnym 3D jest oczywista od lat.

Teraz fani 3D HOME nie mają do wyboru 3D = LG.

Na miejscu LG blokował bym dostawy matryc UHD 3D dla konkurencji typu Philips, Sony, Panasonic.

Aktywne matryce chętnie SAMSUNG 1080p 3D będzie z magazynów wyprzedawał dla SONY czy PANASONIC.

Warto zanotować, że NIBY wojna LG Korea - SAMSUNG Korea trwa przy mocnym wsparciu budżetu rządu.

PiS ma problem z MANTA TV.

Marzenia fanów o niby "fenomenalnej" jakości TV z powodu ich składania w Japonii z części chińskich na polskiej miedzi to wielka lipa.

OLED TV LG jest składany w Polsce z tych samych komponentów co w Japonii.

Matryce przyjeżdżają z jedynej na świecie fabryki w Korei.

Edytowane przez 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam akurat lubię filmy 3D. Tak szczerze, to nawet nie widzę różnicy między 1920x1080 a 1920x540 w moim obecnym telewizorze, nie siedzę aż tak blisko telewizora. Obecnie mam 42 cale, 3D jest fajne. Już sobie wyobrażam co będzie na 55 calach :D . Ale właśnie ze względu na większy rozmiar, myślałem, żeby kupić teraz 4K, bo przy takiej wielkości ekranu już powinno być widać różnicę między 1920x1080 a 1920x540. Tylko czy nowe LG 4K będą miały 3D i czy przypadkiem nie będą zakrzywione, bo kurcze, zakrzywionego telewizora na pewno nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Signature 65G6V, za co mamy zapłacić niemal 40 tysi?

Edytowane przez colcolcol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...