Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jak wygląda sprawa odtwarzania plików wideo np avi, mpeg, mkv prosto z usb? odtwarza bez problemów? :)

czy w ogóle jest taka możliwość odtwarzania tych plików prosto z USB? Bo nigdzie nie mogę odszukać informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiej możliwości, pod USB, tylko zdjęcia z pena. ;)

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch miesięcy używam ten epson + buenoscreen matt 280x159 , dolna projekcja. Obraz bdb jak na tę konfigurację.Zadnych srebrzeń itp... Przesyłam z kompa przez kabel. Xbox też ładnie idzie

minusy (pewnie z mojej niewiedzy :( ) nie mogę oglądać w 3D chociaż okulary działają i przesyłać obrazu przez wifi dlatego idzie przez kabel

Polecam

Edytowane przez pawelira

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

świetna recenzja, z tego co czytam jest parę osób, które zna temat epsona, proszę o o pomoc czy warto kupić TW5300 czy zaoszczędzić parę stówek i wziąć TW5100? Użytkowanie tylko wieczorne filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co prawda dotyczy tw5300 ale to to samo praktycznie mam problem ponieważ od zakupu włączany może 3 razy jak na razie i najdłużej na 2h w trybie econo. Pytanie czy to normalnie że po wyłączeniu projektora nie chłodzi się lampa ?! Projektor jest cały gorący więc jest to trochę dziwne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy przesyłaniu obrazu przez wifi direct przesyła się automatem dźwięk? Bo tego bym nie chciał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie co prawda dotyczy tw5300 ale to to samo praktycznie mam problem ponieważ od zakupu włączany może 3 razy jak na razie i najdłużej na 2h w trybie econo. Pytanie czy to normalnie że po wyłączeniu projektora nie chłodzi się lampa ?! Projektor jest cały gorący więc jest to trochę dziwne ?

Gdzieś czytałem, że tak ma być.
Lampa ma sie chłodzić powoli.
W urządzeniach w których chodził wentylator po wylaczeniu miał on za zadanie chłodzić elektronikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze podstawowy wszędzie to biały a szare to już więcej kosztują :( W nocy będzie całkowicie ciemno a w dzień to różnie. Plusem będzie ze ekran będzie wisiał po ciemniejszej stronie pokoju dodatkowo zasłaniając okno :)
Mam jeszcze 1 pytanie. Epson będzie niestety zamontowany na stojaku. Chcę uzyskać obraz ok. ~ 135" (ok. 300x168 cm). Wychodzi mi ze muszę postawić projektor w odległości ok. 3,7-3,9 m od ekranu. I sedno sprawy .... jaka waszym zdaniem powinna być sensowna odległość do oglądania takiego ekranu 135"? Wstępnie wychodzi mi ze będę musiał postawić projektor miedzy fotelami bo jak postawię go przed to będzie pewnie przeszkadzać a jak za to fotele mogą go zasłaniać :( Czy jeżeli będzie miedzy fotelami (będę siedział obok) to "wytrzymam" hałas wentylatora? dużo komentarzy w necie ze 5300 jest głośny :(
Dźwięk będzie z ampli + 5 głośników  - niestety będą one na razie "bocznie" ustawione bo są centralnie do TV który jest w tej samej części pokoju tylko "w drugą stronę" ustawiony. Nie mogę niestety zamontować ekranu na ścianie z telewizorem bo mi się tam nie zmieści ekran 300 cm :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz zamontować do sufitu? Stojak to kiepskie rozwiązanie imo.

Wysłane z kopuły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam krótkie pytanie czy projektor Epson TW5350 współpracuje z  Optoma WHD200 ( bezprzewodowe HDMI ) i czy jest sens zakupu tego urządzenia ( projektor niby ma wifi) czy uzyskam obraz 3d po WiFi  projektora, obraz z PS4 , PC bez Optomy  . Jak   Aktualnie przygotowuje pokój (leci remont i nie mam jak potestować ) jutro mam dostawę MagicScreena  - albo kupię WHD200 albo kable hdmi 10m chodź bym chciał okablowania uniknąć. Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde urządzenie fullHD współpracuje (powinno przynajmniej) z WDH200 - to "zamiennik" kabla HDMI.

WIFI w projektorze nie ma z tym nic wspólnego.

Inna sprawa, czy to ustrojstwo w ogóle dobrze działa?:) Różnie piszą o takich wynalazkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze podstawowy wszędzie to biały a szare to już więcej kosztują W nocy będzie całkowicie ciemno a w dzień to różnie. Plusem będzie ze ekran będzie wisiał po ciemniejszej stronie pokoju dodatkowo zasłaniając okno
Mam jeszcze 1 pytanie. Epson będzie niestety zamontowany na stojaku. Chcę uzyskać obraz ok. ~ 135" (ok. 300x168 cm). Wychodzi mi ze muszę postawić projektor w odległości ok. 3,7-3,9 m od ekranu. I sedno sprawy .... jaka waszym zdaniem powinna być sensowna odległość do oglądania takiego ekranu 135"? Wstępnie wychodzi mi ze będę musiał postawić projektor miedzy fotelami bo jak postawię go przed to będzie pewnie przeszkadzać a jak za to fotele mogą go zasłaniać Czy jeżeli będzie miedzy fotelami (będę siedział obok) to "wytrzymam" hałas wentylatora? dużo komentarzy w necie ze 5300 jest głośny
Dźwięk będzie z ampli + 5 głośników  - niestety będą one na razie "bocznie" ustawione bo są centralnie do TV który jest w tej samej części pokoju tylko "w drugą stronę" ustawiony. Nie mogę niestety zamontować ekranu na ścianie z telewizorem bo mi się tam nie zmieści ekran 300 cm

O kurcze, tu jest wszystko zlym pomysłem.
Projektor miedzy fotelami,to raz.
Ale jeszcze gorszym pomysłem jest przestawienie ekranu o 90° względem gosnikow. To jak? Dialogi będziesz miał z boku? Masakra.
Zostaje oglądać na słuchawkach.

Daj trochę mniejszy ekran ale na ścianę z tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.... macie opcje bluetooth audio? Daje sobie obciąć. ...... ze ta opcje z poczatku zakupu widzialem a teraz jej nie widzę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, tu jest wszystko zlym pomysłem.
Projektor miedzy fotelami,to raz.
Ale jeszcze gorszym pomysłem jest przestawienie ekranu o 90° względem gosnikow. To jak? Dialogi będziesz miał z boku? Masakra.
Zostaje oglądać na słuchawkach.

Daj trochę mniejszy ekran ale na ścianę z tv.


Projektor stoi za fotelami. Wentylator mi nie przeszkadza. W trybie Eco, jak dla mnie, nie sprawia kompletnie problemu. Głośniki na czas filmów są przestawiane więc jest wszystko bardzo dobrze :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestawiać wszystkie głośniki tam i spowrotem, wow jestem pod wrażeniem.
A kalibrację też będziesz robił, za każdym razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę chciał to będę robić. Sądzę że to moja sprawa czy będę głośniki przenosic czy nie. Masz lepsze warunki to się ciesz. Ja już wszystko mam i jestem zadowolony z efektu i sądzę że to najważniejsze.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak jest z tym Wi-Fi? czy to działa bez problemu? można wysyłać filmy full HD z komputera bez zacięć lub innych niespodzianek? czy lepiej dokupić wireless HDMI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...