Skocz do zawartości
schisol

Philips Jak To Jest ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

Dzięki wiedzy z forum kupiłem Telewizory dla całej rodziny :) Wszyscy zadowoleni, LG - dało rade i z 3D i z SmartTV..

Teraz muszę wybrać coś dla siebie -oddałem rodzicom moją LG 640-

Co wybrać ? Ekonomiczne LG 4K czy może ekonomiczny Philips 50PFH6550/88.

Oglądam dużo filmów do tego mam projektor.Szukam telewizora co by nie męczyć proja cały dzień (Jedyna słuszna telewizja)

Strasznie jara mnie Ambilight nigdy nie widziałem na żywo. Patrząc na filmy YouTube może być to ciekawe.

Telewizor nie musi być z obsługą 3D , mam w projektorze.

Spotkałem się z opiniami negatywnymi jeżeli chodzi o oprogramowanie TV Philips. Nie jest fajnie.

Wierzyć w to co piszą.??? Na DRUGIM Forum chwalą bardzo Philipsa nie ma nic o zawieszkach, wyłączaniu z prądu by reset zrobić

Sporo jest opinii w sieci, że to podróż przez mękę kupić Philipsa. Pytam potencjalnych posiadaczy TV Philips i tych co maja realną wiedzę po

testach. Jest aż tak źle ??? Sam już nie wiem TV jak TV

LG --- Philips

Ambilight --- 4K

MAX 3999zł to tyle ile mam na zmiane TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do sklepu i popatrz na swoje oczka. One Ci prawdę powiedzą. Każdy swój rozum ma.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczka mam. Do sklepu się wybiorę. Trochę leniwy jestem chciałem załatwić sprawę na leniwca :)

Sporo mam do marketu, Mam nadzieje że pozwolą pilotem się pobawić. Poprzednim razem Pan sprzedawca nie był miły i tylko on mógł operować sterownikiem.

Gdyby ktoś chciał jako użytkownik Philipsa opowiedzieć o zmaganiu się z TV lub wręcz przeciwnie o doskonałej pracy proszę się nie krępować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierz w co piszą na drugim forum w dziale TV to będziesz zimą w sandałach ocieplanych chodził ;)

Tam wujek dobra rada i jego świta zawsze poleci ci w pierwszej kolejności Philipsa.

Tematy i posty z negatywnymi opiniami o promowanym produkcie są często blokowane lub usuwane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za test philipsa 6550, trudno znaleźć w dużych sklepach, raz jest to znowu nie ma.

To właśnie od niego zacznę przygodę z Ambilight.

4K poczeka jeszcze jakiś czas by zagościć w pokoju.

Pozdrawiam, temat można usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...