Jump to content

schisol

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About schisol

 • Rank
  VHS
 • Birthday 05/05/1977

Profile Information

 • Lokalizacja
  Zamość
 • Gender
  Male
 1. Pan od kalibracji bardzo miły i rzeczowy. Usługa nie najtańsza. W pełni warta ceny. Obraz z projektora przyjazny dla oka. Polecam. Moim zdaniem warto było wydać pieniążki. Daniel.
 2. Podłączając projektor do wyjścia HDMI głównego jest poprawnie z dźwiękiem ale nie mam wtedy dostępu do menu graficznego Amplitunera na TV. widać tylko menu przy włączonym projektorze, a więcej używam TV Mam dwa wyjścia hdmi są niezależne każde może wysyłać sygnał który się wskaże w menu. Problem w tym że jak jest podpięty do Amplitunera jest TV i Projektor Amplituner wysyła tyko DD i DTS wystarczy odpiąć kabel który idzie do projektora i sygnał wraca do normy (dekoduje formaty audio TruHD Atmos DTS HD) Nie czaję dlaczego tak się dzieje.
 3. Dzień dobry. Opiszę sytuację tak będzie najprościej. Film odtwarzany z Nvidia Shield przez aplikację Kodi. Sygnał dociera do amplitunera marantz uruchamia się dekoder Dolby Atmos dzwięk poprawny 9_1. W momencie gdy załączam na drugim wyjściu sygnału HDMI z amplitunera projektor, dźwięk jest degradowany do DD. Może ktoś pomoże rozwiązać problem. Bez uruchomiania strefy 2 w Ampli wszystko działa poprawnie. NvidiaShield mede8er mały pierdzielnik od Ferguson. Sprawdzono. Zawsze taka sama sytuacja otrzymuje DD w Ampli po włączeniu strefy dla projektora. Ktoś ma jakieś pomysły, proszę pisać sprawdzę wszystkie podpowiedzi.
 4. mede8er 3D WIFI MED800X3D + WIFI - multimedialny sieciowy odtwarzacz 3D jest wszechstronnym odtwarzaczem multimedialnym 3D z rozbudowanymi funkcjami pracy w sieci i dostępem do serwisów internetowych. Klasyczna czarna obudowa z przyciskami na froncie pozwala na instalację dysku twardego wewnątrz odtwarzacza aż do 4TB Odtwarzacz pozwala na odtwarzanie plików HD, HD 3D, ISO, ISO-3D, muzyki, zdjęć, obsługuje wielokanałowe formaty Audio-HD w tym Dolby Atmos oraz DTS-X, (on HDMI), Pliki muzyczne Hi-Res. Obsługuje napisy do filmów (w tym z plików TXT), napisy można regulować – (wielkość, położenie, kolor, przesunięcie w czasie). Wbudowana przeglądarka stron WWW. Processor: RTD1186 - 750Mhz - 512MB SLC Flash - 512MB DDR3 SDRAM Video Fomats Supported: AVI/BDMV Light/BDISO Light/BDISO-3D MKV/TS/TP/TRP/M2TS/MPG/MP4/MOV/M4V/VOB/ISO/IFO/DAT/WMV/ASF/RM/RMVB/FLV resolution up to 720p/1080i/1080p Video Codecs Supported: MPEG-1-2/MPEG-4 SP/ASP/AVC (H.264)/XviD/WMV9 (VC-1)/RealVideo 8/9/10 (up to 720P) 3D Video: Full 3D/3D/BD ISO-3D/Side By Side/Top & Bottom/Frame Sequential/Frame Packing MAX 1920x1080. Audio Codec Supported: MP3/MP2/OGG Vorbis/PCM/LPCM/AAC/RA/Dolby True HD - DTS MA Passthrough on HDMI/AC3 - DTS 5.1/Flac up to 24bit 192Khz/WAV/WMA Standard (DRM & Advanced Profile not Supported) Photo format Supported: JPEG/BMP/GIF/TIFF/PNG File System Supported: FAT32/NTFS/HFS+ (MAC) Video Output Resolution: NTSC/PAL/480P/576P/720P/1080i/1080p/1080p 24Hz/Auto Frame Rate Output: HDMI 1.4/Component Video/Composite Video/ Stereo RCA/SD/SDHC/Sony Pro Duo Card Slot/SPDIF Optical/Co-Ax Digital/Slave Port USB 3.0/Host USB USB 2.0 x2 Naprawdę warto. Porządny sprzęt. Gdybym nie musiał oddać w dobre ręce, zostawił bym sobie. Odtwarzacz mede8er3D +WIFI --- Stan bardzo dobry folia na panelu przednim. Pilot z podświetlanymi klawiszami stan normalny użytkowy. Kabel Slave USB 3.0 Opakowanie, papierowe dokumenty. I jak coś było w zestawie to jest. Cena 500zł
×
×
 • Create New...
REKLAMA: Automatyczne przekierowanie nastąpi za 20 sekund Przejdź do HDTVPolska teraz »