Skocz do zawartości
stanleytli

TV 75" Sony czy Samsung

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ktory TV wybrac:

Samsung 75H6400

Samsung 75H6470 - nie wiem czy sie rozni od 6400

Sony 75W855

Ma zastapic plasme LG 60PK950.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Samsung to nowe egzemplarze ? Uważaj na "leżaki magazynowe" które mogą być po zwrotach z różnych powodów.

Bardzo porównywalne parametrami modele więc chyba decydujący będzie system który bardziej Ci pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tego nikt nie wie. Dowiemy się dopiero w styczniu po CES w Las Vegas : )

Co do TV to bardzo fajne modele wypisałeś. Można brać. Tylko sprawdź to co napisał kolega wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie zdecyduje jednak na sony KDL-75W855.
Ludzie pisza ze samsung sie psuje i jest awaryjny.

Ciezko sie zdecydowac, sony troche drozsze, a samsung to starszy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sony Center na Targówku gdzie brałem swojego 65 był watch room z zainstalowanym 75 - można się wygodnie tozsiąść na kanapie i testować dowoli - jest podpięte i kino domowe i PS4. Jak jestes z Wawy to polecam ten styl kupowania,a jak nie to spytaj w najbliższym SC o taką możliwość. Drugi plus dla Sony dla mnie to rewelacyjne ceny pakietów przedłużających gwarancję na 4-5 lat - o niebo lepsze rozwiązanie cenowo i jakościowo niż ubezpieczenie w sklepie.

Tapniete z 5s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharpa odpuść. Tzn. względem Sams czy Sony nie daje takiej jakości obrazu. Nie mówiąc już o smarcie. Zbyt smart to ten ekran też nie jest; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam dylemat... też patrzę bardziej w kierunku SONY ale jeszcze czekam co w tym roku się pokaże w tym rozmiarze i w okolicy 10k pln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Pojawił się w sprzedaży Samsung 70KU6000W w MediaMarkt za 7599... Mam świadomośc, że to niższy model i matryca 50Hz ale z drugiej strony HDR i 4K.

W tym przypadku stosunek rozmiaru do ceny dosyć kuszący. Czy ktoś może go widział w realu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, wucash napisał:

Pojawił się w sprzedaży Samsung 70KU6000W (...) Czy ktoś może go widział w realu?

To kolega nie wie, ze nie ma juz reala?? Teraz jest Auchan! 

Tak serio juz, jeżeli ktoś widział to w sklepie, gdzie generalnie wszystko wygląda niemal identico. Twoje oczy powinny oceniać a nie cudze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...