Skocz do zawartości
piolk10

Porada dekoder do nc+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje kupno dekodera głownie pod nc+ ,zastanawiam się nad VU+ solo2 ale nie wiem czy wykorzystam wszystkie jego funkcje.Głownie chodzi mi o dobry odbiór tv oraz odtwarzanie filmów z dysku.Czy vu+ bedzie dobrym zakupem i czy możecie polecić mi coś innego i tańszego.Co myslicie o nbox-ie??Dzięki za odp.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem sprawdź najpierw czy podpiszesz umowę z nieparowalną kartą Cameleon.

Z tego co pamiętam Cameleony nie są dostepne od 1 października 2015.

Jeśli nie będzie to Cameleon to dostaniesz kartę sparowaną z dekoderem i nie przełożysz jej do żadnego innego odbiornika SAT.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym co napisał @pmcomp zapytam jakie jest Twoje doświadczenie z tego typu sprzętem a ogólniej na przykład z Linuxem?

Jeżeli małe bądź żadne to proponuję wzięcie sprzętu od operatora bądź jeżeli twój TV ma tuner SAT skorzystanie z oferty z modułem CAM.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karte bedzie Cameleona. Ja mam też taka karte ale ze swojej umowy bede rezygnował bo kolega mi zaproponował karte i podział abonentu bo on ma multiroom.

Dlatego też chciałem kupić jakiś dekoder. Sam mam teraz PVR Sat,DVB-T 500GB.

Doświadczenie z linuxem zadne.Telewizor mam troche starszy bez tunera w przyszłym roku najprawdopodobniej kupie nowy.

Tak czy siak jakiś dekoder jakiś musze kupić a nie chciałem wtopić pieniędzy. Z tego co czytamłem VU+ niezle sie sprawuja i można przez nie odtwarzać filmy w róznych formatach bo aktualnie mój tv nie odtwarza wszystkiego.

Edytowane przez piolk10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VU, Dreambox i jeszcze parę innych pracują w oparciu o Linuxa dlatego pytałem jakie masz z nim doświadczenie bo po pierwsze tuner po wyjęciu z pudełka będziesz musiał skonfigurować (i nie mam tu na myśli poustawiania go za pomocą pilota ale instalację różne dodatków za pomocą konsoli żeby Ci zaczął działać) no i po drugie gdy coś przestanie działać też będziesz musiał sobie z tym poradzić.

Żeby nie było że straszę i odradzam to tak nie jest, sam korzystam od kilku lat z Dreamboxów właśnie i jestem bardzo zadowolony ale jak już napisałem to wymaga czasami wiedzy jak ten sprzęt okiełznać.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...