Skocz do zawartości
keke

Duży TV 74-78" do max.24 tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, prośba o poradę jaki TV o wielkości 74-78" aby zmieścić się w max 24 tys.

Salon, średnio nasłoneczniony. Oglądanie w czasie dnia i wieczorem. Głównie telewizja i filmy, bez używania konsoli i komputera.

3D mnie nie interesuje. Nie musi mieć głośników. Będzie wisiał na uchwycie.

Będę wdzięczny za pomoc, szczególnie osób mocno siedzących w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny model, który powinien Ci się spodobać to Samsung UE75JU7000. Jest uniwersalny zarówno pod sport jak i film. I ma ogromne możliwości.

Pytanie czy potrzebujesz telewizor 4K? Jest np. Sony 75 seria Sony KDL-75W855C i kosztuje koło 12tys. Ale to android a różne opinie chodzą o tym systemie w tych TV. Poczytaj na forum w dziale sony. Ale obrazowo te dwa TV są baaardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... 24 tysie starczą na zankomity projektor, zwijany ekran z napinaczami plus OLED 55" do oglądanie dziennika w dzień.

To moje zdanie na podstawie moich doświadzczeń.

A konkretńie SONY modl 55 albo nowszy 65, ekran Adeo i OLED od LG.

I jeszcze tysiak ma wódkę zostanie :).

BTW od kiedy odpaliłem projektor w salonie, nota bene po wielu latach na NIE, nie pamietam kiedy włączyłem TV (plazma 65").

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za tipy. Nie rozważałem tych modeli podanych przez Gmera. Bez większej analizy myślałem o SONY KD-75X8505C ponieważ miał dobre oceny w kilku serwisach.

Czy któryś z tych 2 modelu byłby lepszy od wspomnianego przeze mnie Sony? jeśli tak to w czym?


Nie nastawiam się na 4K, ale nie mówię NIE. Wolałbym doskonały FullHD niż słaby 4K - tak to ujmę.


Projektor - oczywiscie dobry pomysł, ale nie w tym przypadku. Do salonu chcę TV, projektor do innego pokoju za jakiś czas.


Dzięki za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są dwie różne filozofie: Samsung i system Tizen gdzie wszystko chodzi i Sony Android gdzie czasem coś się przytnie ale jak chcesz mieć totalnie nieograniczone możliwości to Sony je ma ; ) Coś za coś. Pytanie czy Samsung to mało? On i tak ma też wszystko. Wybór masz taki: między dobry a dobrym ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...