Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczów,

Stoję przed dylematem zakupu nowego telewizora do salonu (20,5 m2 ), telewizor używany będzie przede wszystkim do oglądania nc+ oraz konsola PS 4 (40% tv, 60% konsola). Telewizor będzie umiejscowiony naprzeciwko kanapy w odległości maks 3,5 m. Liczba osób korzystających od 3 do 5. W okna dachowe po stronie wschodniej oraz jedno okno po stronie południowej. Proszę o poradę, który z tych dwóch telewizorów wybrać. Nie interesuje mnie ultra hd, filmy 3d okazjonalnie. Maksymalna kwota zakupu to 7 500 zł.

Test sonego czytałem, niestety mało informacji jest na temat wspomnianego philipsa. W Phillipsie kusi trochę ambilight oraz dodatkowo korzystam z sounbara philips Fidelio htl9100.

Obecnie korzystam z plazmy Panasonica 42" py80, która trafi do sypialni.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ambi kuszący, ale ja bym został przy W855C bo masz po pierwsze bardzo niski lag, po drugie matryca 120Hz - uniwersalna i jeszcze b. wysoki kontrast w tych modelach. Wiem co mówię, bo już skalibrowałem ich kilka. W temacie odwzorowania barw też bardzo dużo potrafią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała seria PHILIPS 65xx 2015 jest na matrycach 120 Hz.

Lag także poniżej 50 ml/sek.

Trudny wybór. Cena ?

Edytowane przez 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj tv jest na właściwym miejscu, czyli ścianie na ścianę trafił również soundbar philipsa i do pełni szczęścia brakuje tylko kalibracji ale to w przyszłym roku:)

Wiedźmin 3 na ps 4 wygląda na 65 calach obłędnie na razie nc+ oglądam na ustawieniach kino pro a ps 4 wiadomo tryb gra. Nie wiem kto ma większą frajdę ja czy syn:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki, może jakieś foto? : )

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ładnie : ) Lubię taki porządek na ścianie. Gratki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...