Skocz do zawartości
rafaus

Pioneer DV-696AV i dźwięk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ja coś źle ustawiam czy coś jest nie tak z tym Pioneerem, ale filmy (niezależnie od formatu) są odtwarzane super, muzyka zaś (czy to z płyt CD, SACD, czy z plików MP3) odtwarzana jest z przerwami. To znaczy co jakiś czas dzwięk zanika na sekunde, dwie i znów sie pojawia. DVD podłączone do Denona 1706 i analogowo i coaxialem. Jakbym nie podłączył to ten problem występuje. Może ktoś się spotkał z czymś takim i wie jak temu zaradzić??? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten pionek to merketowy shit
Chyba nie oczekiwales za 600zl (w tym 22% vat) jakiegos wybitnego brzmienia i max dopracowanej konstrukcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='29222' date='14.12.2006, 23:46 ']
ten pionek to merketowy shit
Chyba nie oczekiwales za 600zl (w tym 22% vat) jakiegos wybitnego brzmienia i max dopracowanej konstrukcji ?
[/quote]


NIE NO CO TY. Oczekiwałem, że za 600 zł będzie tylko wyglądał OK. Zastanów się co piszesz i po co to piszesz. Za 600 zł oczekiwałem, że będzie odtwarzał - pionek czy nie - wszystkie płyty i formaty o których mówi producent.
I proszę jeśli znów masz zamiar napisać coś tak mądrego to napisz na kartce i wrzuć do kosza przynajmniej czytać nie będzie trzeba. Prosiłem o pomoc. Nie potrafisz, to może zamiast klepać poczytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym reklamował. Nawet w najtańszych dvd playerach tak nie powinno byc, a 696 to nie jest najniższy model.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak odtwarza po podłączeniu przez HDMI ?
(np. z panelem LCD lub ze wzmacniaczem ale po HDMI).

"kil" - mówi o reklamacji - to wcale nie takie proste, ja już walczę z DSV Trading SA od 3 m-cy - oni uważają, że klient jest od kupowania (wydania gotówki) a później niech nawet wyrzuci urządzenie - to wg. nich nie jest ich problem - klient niech ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam takich "inteligentów" któzy wydają z dumą 600zl na PIONKA made in china i mają Bóg wie jakie wymagania.... Pozniej przychodzi rozczarowanie i wielka obraza na producenta ze olewa swojego klienta .... Za 600zl ? też bym olewał :rolleyes:
Jak sie chce WYMAGAĆ - trzeba za to wpierw ZAPŁACIĆ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mobor
To opisz inteligentnie swoje wymagania od znanej firmy za sprzęt wartości 600zł.???? Edytowane przez ketyso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potarfie myźlec tzreźwo, nie padam ofiarą marki....
Albo kupuję Pioneera za 600zł i jestem ŚWIADOM że to szajs (bo jest) albo wybieram coś z wyższej półki cenowej ale za to ze znacznie bardziej rozbudowaną elektroniką i lepszymi parametrami.
A jako że nie stać mnie na to by kupowac coś dwa razy - kupuję albo rzecz dobrą, z której będę zadowolony... albo nie kupuję wogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozostawiam - co to jest marka na boku.

Ale ktoś sie pyta - szuka innych użytkowników, porady, może coś źle robię - a co dostaje - kupiłeś [beeep] - w Chinach robi się prawie wszystko - i to nie jest wyznacznik.

Dźwiek może być nie taki dla audiofila, ale nie powinnien przerywać.

Myślę, że jakość tego dvd playera jest OK, ma dobre przetworniki Burr-Browna, i obraz uzyskiwany jest bardzo dobry.
Niekoniecznie dvd playery wartości połowy telewizora dają od razu znacznie lepszy obraz.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='51357' date='24.06.2007, 09:58 ']Potarfie myźlec tzreźwo, nie padam ofiarą marki....
Albo kupuję Pioneera za 600zł i jestem ŚWIADOM że to szajs (bo jest) albo wybieram coś z wyższej półki cenowej ale za to ze znacznie bardziej rozbudowaną elektroniką i lepszymi parametrami.
A jako że nie stać mnie na to by kupowac coś dwa razy - kupuję albo rzecz dobrą, z której będę zadowolony... albo nie kupuję wogóle[/quote]
Mobor, poległeś na psp i tutaj też dajesz ciała.
Nie pal tyle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posty o niczym wywaliłem. Myślę, że padło pytanie w temacie i jak ktoś nie zna odpowiedzi to proszę nie pomagać. A czy sprzęt za 600zł czy nie to chyba można dyskutować w takim temacie a nie tutaj. Dla mnie sprzęt do reklamacji albo problemy z samymi plikami. Akurat ten pionek to nie jest manta więc bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='rafaus' post='29211' date='15.12.2006, 01:06 ']Nie wiem czy ja coś źle ustawiam czy coś jest nie tak z tym Pioneerem, ale filmy (niezależnie od formatu) są odtwarzane super, muzyka zaś (czy to z płyt CD, SACD, czy z plików MP3) odtwarzana jest z przerwami. To znaczy co jakiś czas dzwięk zanika na sekunde, dwie i znów sie pojawia. DVD podłączone do Denona 1706 i analogowo i coaxialem. Jakbym nie podłączył to ten problem występuje. Może ktoś się spotkał z czymś takim i wie jak temu zaradzić??? Proszę o pomoc[/quote]

Jak dla mnie sprzęt do reklamacji. Generalnie (z moich doświadczeń) im większy sklep tym bardziej stanowczym trzeba być przy reklamowaniu, no chyba, że uderzysz od razu do serwisu producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...