Skocz do zawartości
moody1991

Problem z TV Anywhere

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zarejestrowałem się żeby poprosić po poradę po dwóch dniach walki z TV Anywhere w telewizorze Panasonic TX-50CX700E. Problem jest oczywiście taki, że funkcja nie działa.

Wydaje mi się, że zrobiłem wszystko jak należy: internet do telewizora podłączony, TV Anywhere włączone, TV Remote włączone, konto w Home Cloud założone. Aplikacja na smartfonie zainstalowana, działa poprawnie... poza tym, że nigdzie nie widzę opcji TV Anywhere.

Z tego co się orientowałem TV Anywhere powinna być widoczna tak jak poniżej:

ipadremot_srpwrsp.jpg

U mnie tego nie ma. Menu po lewej stronie zaczyna się od góry od "TV Control" - funkcji związanych z My Home Cloud nie ma wcale. W ogóle nie znalazłem w aplikacji możliwości zalogowania się do My Home Cloud. Tak jakby telewizor nie działał w chmurze. Dodam, że próbowałem i na WiFi i na przewodzie.

Czy ktoś z użytkowników tego forum albo posiadacz Panasonica mógłby mi pomóc rozwiązać ten problem?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy komuś udało się rozwiązać ten problem? U mnie jest podobnie - pomimo zalogowania się telewizorem TX-55CX700E do My Home Cloud, na urządzeniu mobilnym nie mam opcji TV Anywhere.

Sygnał telewizyjny mam z Vectry przez DVB-C i CI 1.3.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musicie odpalić aplikację Panasonic Media Center.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Tak tez mi przekazał w odpowiedzi na mój problem suport Panasonica. Rzeczywiście - z tą aplikacją funkcja oglądania na smartfonie lub tablecie już działa. Jednak udało mi się odtworzyć tylko ten kanał, który aktualnie jest włączony na uruchomionym telewizorze. Ponadto sama aplikacja na Androida jest mocno niestabilna (co też widać po średniej ocen w Sklepie Google, np. w porównaniu do TV Remote 2, który wydaje się być o wiele sprawniejszy).

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia Monday, January 11, 2016 o 00:06, Gmeru napisał:

Musicie odpalić aplikację Panasonic Media Center.

Mi w Media Center Panasonica odbiera tylko sygnał DVB-T! Dlaczego nie odbiera sygnału z satelity DVB-S? Mam Cyfrowy Polsat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie śmiga konto założone,w pierwszy dzień nie mogłem się zalogować do media center a na drugi dzień wszystko ok mam upc przez moduł CI

 

A wie ktoś może jak wyłączyć ekran podczas słuchania muzy w dx700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poszukac w menu  obraz  funkcji  wyswietlanie na ekranie, funkcje  wylaczyc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy komuś działa wyświetlanie obrazu na telefonach Huawei czy Honor , testowałem na Honor 7 8 9 10 Lite i na żadnym nie mam obrazu , aplikacja działa ale samego obrazu nie wyświetla. To samo w Panasonic Media Center.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...