Skocz do zawartości
lexusgs

Samsung UE55JU6400 do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dwa pytania do znawców tematu :

1.

czy tegoroczny model Samsung UE55JU6400 to dokładny (tz. tak dobry jak) odpowiednik testowanego tu UE55H6400 ?

na innym forum przeczytałem coś takiego ale autor pisze dość ogólnikowo o tegorocznym modelu JU6400

" Celem firmy Samsung było wyprodukowanie telewizor Ultra HD 4K, które mogłyby zastąpić niezwykle udany Full HD H6400 z ubiegłego roku, to śmiało powiedzieć, że osiągnął go. "

2.

Czy model UE55JU6400 będzie odpowiednim wyborem pod PS4 czy polecicie coś innego ?

Edytowane przez lexusgs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Odpowiednikiem jest model J6200. JU6400 to niższy model ale z rozdzielczością 4K. Ogólnie do grania JU6400 będzie ok. Ma dość niskiego laga w przedziale 20-30ms. Pytanie czy potrzebujesz modelu 4K? Będziesz korzystał z tego? J6200 za to jest bardziej uniwersalny: pod sport, filmy itd. JU6400 głównie pod filmy i telewizję codzienną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy potrzebujesz modelu 4K? Będziesz korzystał z tego? J6200 za to jest bardziej uniwersalny: pod sport, filmy itd. JU6400 głównie pod filmy i telewizję codzienną.

Gmeru odpowiem ci tak na pytanie czy będę korzystał z 4K ?

Dzisiaj nie bo PS4 tego nie ogarnia ale TV chcę zakupić na dłuższy czas aż wejdzie następna generacja konsoli i zapewne się to przyda , jestem z Playstation od 1995 roku i mam być zamiar jak najdłużej :) jeśli zaś się mylę co do 4K przyszłościowo to pal to licho ...

Jak już wcześniej pisałem w innym temacie udało mi się przygotować wspaniałe pomieszczenie tz. gralnię z audio (onkyo 636 + klipsch reference 7.1) w której brakuję najważniejszego czyli szkiełka :D

jeszcze raz zwracam się z prośbą o podanie kilku modeli którymi mógł bym się zainteresować (od 55" do 6000zł) z góry dziękuję za odpowiedz bo jutro uderzył bym w markety by móc jeszcze się załapać na ostatnie godziny w beta SW battelfron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA to pomieszczenie rewela :D Będzie grube uderzenie : )

Ja bym popatrzył jutro w sklepach w tej cenie co podałeś na (losowo):

Sony W809C (805C itd z W8C) - Full HD ale wypasiony. Tak samo W755C. W sumie to te same modele a W7 tańszy. System Android

Samsung J6200 Full HD albo JU7000 4K

Panasonic CX700 najbardziej gotowy na 4K ze wszystkich tutaj wymienionych

Philips PUS7600 > ma ambi super bajer. Ale trochę wykracza poza budżet. Jednak zobacz go... w euro pewnie będzie. Nie są wystawione w każdym markecie...

Myślę jednak, że naprawdę w TV się tyle zmienia, że zanim odpalisz na nim PS5 to już i tak TV będzie do zmiany ; ) Ale za to w 2015 roku wychodzi nowy Bluray i dla niego i pod filmy (w takim pomieszczeniu) fajnie mieć TV Ultra HD Ready : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skup się na tym by miał 120Hz, będzie miał znacznie lepszą sprawność przy np. oglądaniu sportu. Taki model Ultra HD to u Samsunga JU7000.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Gmeru i Maciej K. na wstępie POTĘŻNE :D PODZIĘKOWANIA za pomoc i cenne wskazówki w szybkiej akcji zakupu TV do PS4 , czytając różne wasze testy i artykuły mogę wydać śmiało opinię najlepszego portalu w EU o tematyce AUDIO & VIDEO , wydaję tą opinię jako wieloletni admin innego portalu związanego z inną tematyką .

OK wracając do dzisiejszego zakupu i wielu przetestowanych tv na demach :

1. The Snipers 1080p

2.Pioneer

Okazało się że model J6200 według mojej oceny i tych wspomnianych demo-testów wypad najkorzystniej z pośród kilku firm i modeli w przedziale do 6500zł i nie będę wymieniał jakich dokładnie bo to jest ocena moich patrzałek :blink:

Najlepsze jest to że budżet miałem w okolicy 6000zł a wydałem 3120zł co pozwala mi cieszyć się z zaje-fajnego TV do PS4 i przeznaczenie pozostałej kwoty na projektor BenQ W1070 lub Optoma GT1080 ale o tym to już w innym temacie ...

http://fotozrzut.pl/zdjecia/d6c5306429.jpg

a to fotka do w sumie innego tematu ale też pozwoliłem sobie ją tu zadać ;)

http://fotozrzut.pl/zdjecia/3c20b0c387.jpg

A teraz już spadam bo właśnie zapakowała się beta SW :excl:

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za pomoc w dokonaniu odpowiedniego dla Moich potrzeb TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chce kupić tv do ps4. Zastanawiam się nad UE48JS8500 lub UE48JS9000. Co polecacie bardziej?? Gdzieś czytałem że JS8500 ma duży input lag. Co będzie lepsze??

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...