Skocz do zawartości
Gmeru

Podsumowanie targów E3 - będzie w co grać!

Rekomendowane odpowiedzi

Można powiedzieć, że największe coroczne święto gracza mamy już za sobą. W tym roku targi E3 w Los Angeles przyniosły wręcz wysyp nowych tytułów na wszystkie popularne platformy do grania. Oczywiście fani żyli tym co tacy giganci jak Sony, Microsoft czy Nintendo zaprezentują na swoich konferencjach. Także najwięksi wydawcy i producenci gier organizowali swoje wystąpienia. Mówiąc krótko: było naprawdę grubo. Najpierw Microsoft a potem Sony pokazali klasę prezentując naprawdę wiele gorących i spektakularnych tytułów.

Gracze jeszcze w tym roku będą mogli zagrać w takie hity jak: Star Wars Battlefront (coś niesamowitego dla fanów i ten dźwięk!!!), Halo 5, Forza Motorsport 6, Rise of the Tomb Raider, Fifa 16, PES 2016, Fallout 4, Call of Duty Black Ops III, Metal Gear Solid V The Phantom Pain, Street Fighter V a najbliższa przyszłość to powalające UNCHARTED 4: A Thief’s End, Doom 4, The Division, Horizon, Hitman, For Honor czy niespodzianki pokrojuThe Last Guardian (w końcu?!), Final Fantasy 7REMAKE (!!!!), Shenmue 3 (nie mam pytań jeżeli to dojdzie do skutku).

Poniżej krótki filmowy przegląd tego co mogliśmy zobaczyć na targach i tego w co będziemy mogli zagrać w najbliższym czasie.

Konferencje prasowe

Konferencja Microsoft

Konferencja Sony

Prezentacja Nintendo

Konferencja Electronic Arts

Konferencja Ubisoft

Konferencja Square Enix

Konferencja Bethesda

Kliknij tutaj aby zobaczyć całą treść artykułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu ''troche'' wiecej :)

http://www.windowscentral.com/join-us-our-xboxe3-briefing-liveblog-june-15

To co wyrabiaja z Holo Lens....inny wymiar rozrywki i pisze to zatwardzialy fan PS3 :)

U mnie juz od jakiegos czasu stoi Xklocek w wersji Call of Duty z 1TB HDD....

Edytowane przez HDFAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Sony - niestety dzwonek pokazał 5 rano ; ) I zmieniam tytuł wątku ;) Sony też dało ostro do pieca. Dwie naprawdę mega dobre konfy. Kilka takich numerów, że jak zobaczyłem Shenmue III to się prawie popłakałem o_o

EqfuzT.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy pad M$ zrobił na mnie wrażenie, na reszcie będzie można fajnie na PC pograć w Street Fightera i Project Cars nie zmieniając pada.

A kto wie może nawet w FPS na tym się grac nauczę. Cena trochę odstrasza (150 dolarów) ale chyba będzie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak. Ciekawe jakby takiego pada od razu dali na premierę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega grube E3 w tym roku. Moim zdaniem na razie jednak MS wygrywa. Sony zupełnie przespało koniec tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innego forum dobry post. Coś w tym jest... na Xa mamy w tym roku: Forze 6, Tomb Raider, Halo 5... więc z AAA będzie nieźle. Ale PS4 to już cienko...

Konferencja Sony E3 2015 w skrócie:

- Last Guardian produkowany od 2007 roku tytuł zostaje zapowiedziany na rok 2016. Za rok oczywiście się okaże, że jest jeszcze nie gotowy.

- Horizon od Guerilla Games prezentuje się wybornie, ale mówimy o jakimś 2016 lub 2017

- Hitman z ekskluzywnym DLC! 2016?

- Street Fighter V – 2016

- No Man’s Sky – absolutne mistrzostwo ale czy 2016 czy 2017?

- Media Molecule – WTF!?

- Indie gry pomine bo i tak nikt nie zagra dopóki nie pojawią się w Plusie czyli 2016 lub 2017

- Destiny – ekskluzywne DLC

- Assassin’s Creed DLC

- World of Final Fantasy 2016

- Final Fantasy VII 2017?

- Shenmue 3 – “nie chcemy płacić za grę, ale zareklamujemy ją po znajomości” – 2017+

- Arkham Knight – ekskluzywne DLC

- Morpheus i Vue – lololollol

- Black Ops 3 – mapki szybciej dostępne!!!

- Disney Infinity 3.0 - smile.png serious business

- Star Wars Battlefront – ok

- Uncharted 4 – 2016

Poza DLC Sony nie ma nic na 2015 rok. Ale klapom od premiery PS4 starcza karmienie się gifami i trailerami, więc i ten rok będzie dla nich fantastyczny.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje. Zapaść jest KATASTROFALNA Dotyczy to nie tylko SONY ale i Nintendo.

Z całego towarzystwa Microsoft wypadł najlepiej, widać że firma nie żałuje kasy dlatego dzisiaj zamówiłem Xbox One.... Za moment PS4 będzie świętować 1/3 żywota. W tym czasie gier AAA godnych uwagi wyszło tyle co kot napłakał. Pozamykali studia, powywalali ludzi i myślą że sprzedażą konsol bez wsparcia zasypią finansowy dołek. Mnie już stracili. PS4 trzymam dla Uncharted, i gier multiplatformowych. W Morfeusza na bank nie wchodzę, tym bardziej że jego cena ma wynieść w okolicy 2000zł....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo to drama dzisiaj. Ale ogólnie trochę rzeczy nie pokazali.. Ambi ambi ambi bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeh co to za pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje. Zapaść jest KATASTROFALNA Dotyczy to nie tylko SONY ale i Nintendo.

Z całego towarzystwa Microsoft wypadł najlepiej, widać że firma nie żałuje kasy dlatego dzisiaj zamówiłem Xbox One.... Za moment PS4 będzie świętować 1/3 żywota. W tym czasie gier AAA godnych uwagi wyszło tyle co kot napłakał. Pozamykali studia, powywalali ludzi i myślą że sprzedażą konsol bez wsparcia zasypią finansowy dołek. Mnie już stracili. PS4 trzymam dla Uncharted, i gier multiplatformowych. W Morfeusza na bank nie wchodzę, tym bardziej że jego cena ma wynieść w okolicy 2000zł....

Sam też się zastanawiam co się dzieje ? Bo z tą KATASTROFALNĄ zapaścią masz rację. Sony i Nintendo nie pokazało wielkich rewelacji. A Microsoft i jego XBOX ONE, to widać że się postarali. Po tym E3 mam wrażenie że konsola PlayStation 4, chyba nie będzie taka popularna jak PlayStation 3. A po pokazie Nintendo mam wrażenie że chylą się ku upadkowi. Widać że Microsoft wyciągnął wnioski z czasów XBOX i XBOX 360, dlatego ich pokaz był dobry. I mam wrażenie że XBOX ONE ma spore szanse na pokonanie PlayStation 4 ? Ja jeszcze nie kupiłem ani PlayStation 4 i ani XBOX ONE, a konsola Nintendo jakoś mnie nie porwała. No i w kwestii konsoli do gier to zawsze kupowałem konsole Sony PlayStation, ale teraz to się chyba zmieni bo ostatnio XBOX ONE coraz bardziej mnie do siebie przekonuje.

Edytowane przez grzegorz288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsparcie AAA w SONY leci na łeb. Rozwalili studia odpowiedzialne za Wipeout'a, pogonili ludzi ze studia grzebiącego przy Driveclub, roszady w SantaMonice, Naughty Dog a ostatnio "wypchnęli" na "swoje" studio ReadyAtDown które swego czasu zrobiło Daxtera na PSP, GOWy a ostatnio The Order 1886... Perelek w koronie ubywa: Polyphony Digital, Nayghty Dog, Santa Monica.... i tyle

Żeby podczas E3 firma tego kalibru ogłaszała zbiórkę (kickstarter) na nowe Shenmue ? .... W głowie się nie mieści.

Nintendo jako takie należy traktować wyłącznie jako uzupełnienie do PS4 lub XBOX'a W tej roli spisuje się idealnie. Poskakać Marianem rzecz bezcenna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobie zapowiedzi wstecznej kompatybilności to raczej odżył ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie te czasy. SONY jest w kryzysie i widać że KAZ ostro przykręcił śrubę na developingu gier, Yoshida musi rządzić się zatem roztropnie.... No i mamy posuchę. Nintendo liże rany związane z porażką WiiU (choć ja nie narzekam, kilkanaście swietnych pozycji mam), sprzedaż 3DS jest cieniem tego co mieli z DSem... Zapowiedzieli NX'a i podejrzewam że cała para teraz pójdzie w niego. Do tego Iwata wciąż choruje więc firma dryfuje... W takiej sytuacji M$ nie wiele potrzeba by nadrobić straty. Pokazali ciekawe gry, HoloLens (cholera wie jak to działa?) no i mnie kupili ;)

A o tym megawypasionym padzie do XOne powinniśmy zapomnieć. Ma kosztować ponad 6 stów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobor 600 PLN? To mniej niż duża część myszek "dla graczy" na PC...

Dla mnie jednie interesujące zapowiedzi to Sony: U4 i MS: Tomb Raider, Halo, Forza

Xbox 360 padł? dobry żart :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zważ że ktoś kto kupuje myszkę za 500zł ma z reguły kompa za 10 000 :)

Pokaż mi kogoś kto na pada wyda połowę tego ile warta jest sama konsola. Jednostki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mobor kto wydaje na TV LCD 23 tys. PLN? Albo 35 tys. PLN na projektor? Jednostki? Sporo tu na forum takich jednostek :-) Dla mnie to zakup "pierwszej potrzeby" bo do PC używam pada od x360 (bo niestety ten od XO jest tylko w wersji na kabel usb), smutne jest info, że muszę czekać na koniec roku kiedy wydadzą nadajniki bezprzewodowy(dobrze, że win 10 za free)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zakrzywione poczucie rzeczywistości. Wokół forum skupione są osoby (najczęściej maniacy) nie tylko z Polski ale i z za granicy. Gdybyśmy odcedzili osoby których budżet na cały sprzęt AV przekracza 15 tysięcy nie zostałoby wcale tak wielu. To trochę tak jakbyś wypowiadał się arbitralnie o alkoholizmie całego narodu obserwując to co się dzieje wokół sklepu monopolowego. :)

I wierz mi - osób które mają w domu projektor za 35 tyś wcale nie jest sporo. Osobiście nie znam żadnej a jestem tu na prawdę długo :)

Górną granicą jest zazwyczaj 10-15 tysięcy

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobor uwierz mi mam jak najbardziej realistyczny ogląd sytuacji rynkowej i zasobności Polaków w postaci badań rynkowych i własnych obserwacji. I nie buduje moich przekonań z punktu widzenia zamkniętego osiedla pod Warszawą. To, że ty nie znasz nikogo z projektorem za 35 tys. PLN, jak sam zauważyłeś statystycznie nic nie wnosi do tematu, bo np. ja znam 5 osób, które w komputerze mają karty graficzne za 5-10k PLN i projektory za 30 tys. PLN, ale co z tego? W Polsce mamy 100 tys. milionerów (którzy posiadają minimalnie takie aktywa). Więc niestety z nas dwoje to ty masz zakrzywione poczucie rzeczywistości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nigdzie nie napisałem ze nie ma takich osób tylko napisałem że takich osób nie znam, ani w życiu prywatnym ani tu na forum... Milionerem jest każdy kto ma dobrze położone mieszkanie w Wawie... Poza tym, gdyby faktycznie było w PL aż takie bogactwo jak pdoajesz, ludzie by tak masowo nie emigrowali.... Inne dane podają że mamy w PL 5 mln osób na skraju nędzy.... Ale to nie forum gospodarcze wiec dajmy sobie luz. Każdy zostaje przy swoim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...