Skocz do zawartości
Kolos28

ps4 wolne pobieranie po wifi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z pobieraniem plików (aktualizacji systemu,gier) w ps4, wszystko działa bardzo wolno, często psuję połączenie z internetem na innych urządzeniach (inne urządzenia nie pobierają danych w czasie aktualizacji ps4)

Internet mam dość szybki bo 70Mb/s a pobieranie plików na ps4 to /Kb/s.

Znacie może rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to na kablu nie sprawdzałem ale np. na laptopie pobieranie po wifi jest normalne - szybkie :)

Tylko ps4 kuleje :)

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jak w przypadku ps3 moduł wi-fi w ps4 jest beznadziejny i działa jak chce. Bardzo łatwo zakłócić jego działanie i niewiele da się z tym zrobić.

Mogę zasugerować podłączenie kablem, ewentualnie wykorzystanie bridga wi-fi i podłączenie kablem do tego jeśli nie da się podłączyć bezpośrednio do switcha/routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie często. Kabel idzie dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kabel idzie ekstremalnie wolno.

Mam 120 Mbit/s a grę ściągam całą noc.

Ta konsola jest jeszcze mocno upośledzona a kabel wiele nie pomoże ( troszkę przyspieszy napewno) dla ludzi mające szybkie łącza.

Ściąganie troszkę przyspiesza w trybie uśpienia ale w dalszym ciągu konsola wykorzystuje max 10%mojego łączą.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz PS4, że się wypowiadasz? Zdajesz sobie sprawę, że nie ma to nic do rzeczy?

Aktualizacja do gry może być wydana rok temu, kupujesz grę i ściągasz wolno.

Wczoraj demo Tropico 5 ściągałem kilka godzin a nie jest to gra dodana wczoraj i wątpię aby nawet w dzień premiery dema rzuciły się na to masy.

Ja Tropico powinienem ściągnąć w 2 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ps4

I transfery na serwerach mają bardzo duże znaczenie.

Chyba nie myślisz, że mając nawet super łącze wszystko będziesz zasysał z sieci pełną przepustowością.

Proszę napisz, że tak właśnie masz zawsze i tylko ze sklepu PS tak zawsze po wi-fi wolno chodzi i że konsola jest do [beeep]y i na pewno uwalony moduł sieciowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest problem z wi-fi. Nie kombinowałem i podłączyłem konsolę normalnie przez kabel. Działa dużo szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co działa dużo szybciej? Konsola?, Gry?

Mam zbliżone transfery w obu przypadkach i nie wiem o co chodzi. Może problem jest gdzie indziej - router, konfiguracja, umiejscowienie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...