Skocz do zawartości
Yodas

Jaki UPS do projektora?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie...

Z racji tego że mieszkam delikatnie za miastem brak pradu nie jest moze nagminny ale się zdarza... więc chciałem zastosować ups żeby nie nadwyręzać lampy nagłym wyłączeniem chłodzenia...

Zakupiłem juz jeden model z czystym sinusem Powerwalker VI 800.... wszystko pięknie przełącza na zasilanie awaryjne, projektor nawet nie wie że leci na aku...ale powstaje problem kiedy wyłaczam projektor , wiadomo lampa gasnie a wentylator dalej ją chłodzi, tylko że ups głupieje kiedy lampa gasnie i ma pracować sam wentylator, nagle spada obciązenie, napięcie wariuje i ups po kilku sekundach po prostu całkowicie się wyłacza...

Wymieniłem już dwa te ups bo myslałem ze sa wadliwe....

Doradźcie jaki ups kupić zeby działał jak nalezy... albo w czym jest problem ze przy samym chłodzeniu ten ups świruje...

Edytowane przez Yodas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe sam mam taniutką optomę i ups apc cs 500 i nic mi nie wariuje - może masz zbyt wyrafinowanego ups-a ? Lub coś nie tak z instalacją ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką instalacją? Przecież kabel z gniazdka jest wyciągnięty... :) fakt że przewód zasilający do projektora ma 7 metrów i może dlatego wariuje.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może mam dosyć wyrafinowanego proja ;) i ten szlachcic ;) potrzebuje proporcjonalnie droższego (szlacheckiego) ups-a...... hehehe.....

Niestety skazany jest na związek z chłopką.... ;):)

Edytowane przez Yodas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś doradźcie jaki aktualnie ups byście polecili aby projektor na spokojnie się wyłączył i ochłodził lampę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.07.2019 o 14:37, Bipo napisał:

Coś doradźcie jaki aktualnie ups byście polecili aby projektor na spokojnie się wyłączył i ochłodził lampę? 

Witaj Bipo odgrzewam,

Wczoraj korek mi wystrzelił pierwszy raz odkąd mam projektor i poleciałem włączyć szybko , pytanie jakie UPS byś polecił lub już masz 🤔 sprawdzone i pewne 🤔 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłączony UPS APC SMC1000IC Line-interactive

sinusoida.

Na chwilę obecną jeszcze nie brakło prądu więc na napisze na ile sprawdza się ten UPS....:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...