Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Wiem, że OPPO spełniło by większość moich wymagań..ale niestety przekracza mój założony budżet. Dlatego też szukam tańszego (znacznie!) playera o zadanych parametrach:

- złącze LAN - wifi mile widziane, ale bez stresu, i tak wszystko będzie 'zroutowane' :)

- HDMI v1.4

- optyczne wyjście audio

- możliwość czytania filmów z zasobów sieciowych (DLNA? choć nie ogarniam tego do końca..) w formatach Xvid/Divx, MP4, MKV.

- audio też niech gra - a co - MP3 :) CD-Audio

- 3D - projektor ma 3d to niech i on ma :)

- DTS, DolbyDigital

idealnie by było (ale poradzę sobie bez :) ) gdyby miał:

- 2 razy HDMI :) a co!

- możliwość odtwarzania plików typu FLAC

niepotrzebne:

- aplikacje sieciowe typu netflix itp - nie mam czasu..

Poradzicie coś ? Przeglądnąłem internet i im więcej czytam testów i porównań to tym mniej wiem i rozumiem :(

aha - nie ukrywam, że idealnie byłoby zmieścić się w 800zł...ale chyba nie ma ideałów, prawda?

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer BDP-450 troszkę droższy, Asus BDS-700 (chociaż tego nie polecam, miałem i się z nim pożegnałem), nie wiem jak produkty ze stajni Panasonica ale na pewno coś z dwoma HDMI znajdziesz a reszta Twoich oczekiwań to w zasadzie standard na dzień dzisiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer BDP-450 troszkę droższy, Asus BDS-700 (chociaż tego nie polecam, miałem i się z nim pożegnałem), nie wiem jak produkty ze stajni Panasonica ale na pewno coś z dwoma HDMI znajdziesz a reszta Twoich oczekiwań to w zasadzie standard na dzień dzisiejszy.

Faktycznie Pioneer BDP-450 przekracza mój budżet, a ASUS z tego co wyczytałem, to faktycznie nie wezmę....co jednak ze stajni Panasonica (tańszego) byś polecił ?

Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrzebujesz płyt to kup sobie mede8er 600 800 lub 1000 to idealnie ma wszystko co napisałeś oprócz nośnika BR, ale można dokupić zewnętrzny. Do niego jest też dedykowana klawiatura i masz możliwość przeglądania netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrzebujesz płyt to kup sobie mede8er 600 800 lub 1000 to idealnie ma wszystko co napisałeś oprócz nośnika BR, ale można dokupić zewnętrzny. Do niego jest też dedykowana klawiatura i masz możliwość przeglądania netu.

urządzenie faktycznie dobre...ale plyty od czasu do czasu przydałyby się jednak - jaki zew. do niego by dokupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj Panasonic'a DMP-BDT460,na pewno będziesz zadowolony,ewentualnie wyższe modele.Albo jak masz kogos w Stanach czy Kanadzie i duze parcie na Oppo,to możesz kupic Oppo 103UE pal/ntsc-110/230v za $499, i niech Ci przesla w ramach prezentu itp.W Polsce za Oppo nie plac,bo cena idiotyczna a np.103UE NICZYM się nie rozni pod względem obrazu od budżetowego Panasonica BDT 460,kiedys miałem parcie na Oppo ze względu na 2x HDMI,ale po przeczytaniu recenzji na av forum zrezygnowałem na rzecz Denona 3313UD,ktorego można kupic za 399 funtow w UK.Na www.whathifi.com znajdziesz dobry test Panasonica BDT 460, a później ceny na skąpcu czy ceneo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kasie to do wyboru: ASUS 700 (napęd + 2 HDMI), lub Mede8er 600, ew. 800 jak chcesz duży dysk pchać do środka - i masz spokój.

Opowieści o ASUSie mogą odstraszyć, ale albo kupisz taki egz. który od razu jest OK, albo nie. Znajomy kupił i jest mega - zadowolony ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...