Skocz do zawartości
jarekzuk

Sony +6 mies. N czy ktoś juz dostał ?

Rekomendowane odpowiedzi

Stary - na nic nie czekaj, tylko dzwoń do nich i domagaj się swojego. U nich jest jeden wielki bałagan. Edytowane przez MaBri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a sam zgłosiłeś fakt zakupu tv czy miał za ciebie zrobić to sklep!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='romanow74' post='27195' date='07.12.2006, 12:30 ']
a sam zgłosiłeś fakt zakupu tv czy miał za ciebie zrobić to sklep!!!
[/quote]

Sam wysłałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A do mnie zadzwonili po 7 dniach.... szanowny Pan poprosił o dane, i mam czekać na kuriera....
Ciekawe ile będę czekał...
Pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mieszane uczucia. Na ulotce jest napisane żeby im oryginał zakupu przesłać i naklejke z kartonu. Czy nie tracimy w ten sposób gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam chciałem sie dowiedzieć czy moge w ramach tej promocji kupić recorder + antena a mieć tylko 6 miesięcy gratis...i czy po tym okresie moge zmniejszyc sobie abonament??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wyslalem przedwczoraj wiec troche poczekam,
orientuje sie ktos czy przy rozmowie telefonicznej z kolesiem od enki mozna zamiast zwyklego tunka wybrac recordera i oczywiscie doplacic tak jak przy wymianie... wolalbym to zrobic przed aktywacja niz pozniej sie z nim bujac i wymieniac..., bo niby gdzie (slyszalem ze sklepy sa niechetne do wymiany jak sie zamowi przez call center) a promocje SONY obsluguje wlasnie call center.
pzdr Edytowane przez subzer0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem w Centrum Sony i dostałem od nich odrazu,tyle że potem jeszczepięć razy musiałem jeżdzić i donosić dokumenty bo w N sami nie wiedzieli czego chcą.Najgłupszą rzeczą jestto że N wymaga dwóch dokumentów i według nich Legitymacja Ubezpieczeniowa nie jest dokumentem........paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wygląda sprawa z oddaniem oryginału dowodu zakupu przecież bez niego gwarancja jest nieważna. Czyli zrzekamy się gwarancji na rzecz 6 miesięcy "n" za darmo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ces' post='27398' date='07.12.2006, 23:36 ']
A jak wygląda sprawa z oddaniem oryginału dowodu zakupu przecież bez niego gwarancja jest nieważna. Czyli zrzekamy się gwarancji na rzecz 6 miesięcy "n" za darmo???
[/quote]

Oryginał dostaniesz z powrotem - pewnie razem z umową.

Abonament mozna będzie zmniejszyć za normalną opłatą (20złotych).

Tylko nabywcy Bravii w Centrach Sony dostają sprzęt "od ręki" - reszta musi wysyłac kwity i cierpliwie czekać. Edytowane przez musti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam i chcialbym nieco rozjasnic temat.

Komplecik papierkow wyslalem 5.12 i dzisiaj 12.12 zadzwonil kolo z Nki, sporzadzil umowe i powiedzial ze za tydzien przyjdzie dekoder... pozyjemy to zobaczymy.

Teraz wazne tv kupilem w sklepie, ktorego nie ma na wykazie sklepow z regulaminu promocji, pomimo to przeszlo.
Papiery wyslalem listem poleconym na adres skrzynki pocztowej.

Jak dostane dekoder to dam znac.
pzdr. Edytowane przez subzer0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wczoraj otrzymałem dekoder z promocji sony. Dekoder nowiutki pełny pakiet. Antena przychodzi 60 cm toteż od razu trafiła do piwnicy. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='zat1' post='28569' date='12.12.2006, 19:55 ']
Witam
Wczoraj otrzymałem dekoder z promocji sony. Dekoder nowiutki pełny pakiet. Antena przychodzi 60 cm toteż od razu trafiła do piwnicy. :)
[/quote]

A nie da się poprosić za dopłatą o tą wersję 80cm? Pasowałby też podwójny konwerter żeby odbierać też sygnał z ASTRY....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie - taki konwerter bym sobie dokupił, ale fajnie jakby można było zamówić tą większą antenkę bo 60tka to może być troche za mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem KDL-32V2500 w Centrum Sony i N-recorder dostałem od ręki. Jako drugi dokument posluzyła karta kredytow( jej kserokopia) i przeszło w N-platformie. :) Ale chyba tylko w Lublinie jest normalnie.Video-Top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
apropos dokumentow potrzebnych- jakby ktos potrzebowal:

[quote]
KLIENT INDYWIDUALNY

Pierwszy dokument:
- dowód osobisty nowy
- dowód osobisty stary
- prawo jazdy nowe

Drugi dokument:
- prawo jazdy nowe
- paszport
- rachunek od konkurencji
- rachunek za media (np. gaz, prąd) na rachunku musi znajdować się adres zameldowania)
- poświadczenie zameldowania
- odcinek renty lub emerytury


KLIENT BIZNESOWY

Pierwszy dokument:
Dowód osobisty starego lub nowego wzoru (należący do Przedstawiciela bądź Właściciela – osoby widniejącej w KRS/wpisie do ewidencji)

Drugi dokument:
KRS/wpis do ewidencji działalności gospodarczej

Trzeci dokument:
NIP

Czwarty dokument:
Regon
[/quote]

no i do tego dochodzi karta kredytowa (ale to chyba ze zdjeciem-tak????)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...