Skocz do zawartości
januszju

DUNE 102 z rosyjska tv kartina.tv

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc jak wgrać czyste Firmware w odbiorniku dune102 . Kupiłem ten odbiornik na e-bay. Jest to odbiornik z rosyjską tv kartina.tv .

Prubowałem wgrać czyste oprogramowanie zgodnie z istrukcją jakie jest na stronie dunehd polska . Po włożeniu usb z czystym firmware do gniazda usb i włączeniu odbiornika dioda znajdująca się w odbiorniku zaczyna migać ale tylko przez 5 sekund , potem dioda świeci się na niebiesko ciągło i na ekranie jest logo kartina.tv i pisze powered dune....... i potem nic sie nie dzieje . Może ktoś wie co zrobić żeby wgrać ten soft , prowdopodobnie jest jakaś blokada zrobiona przez kartina.tv.

Proszę o pomoć . proszę pisać tu na forum lub besposrednio na mjego e-maila m.krzysztof@yahoo.com . Za wszyske informacje z góry dziękuję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model to specjalna wersja Dune dystrybuowana jako settopbox dla nabywców telewizji Kartina. Zablokowana do korzystania właśnie z tej sieci.

Można to ponoć jakoś odblokować, ale trzeba się wczytać w rosyjskie hackerskie fora internetowe.... Oficjalnie się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tragedia bo rosyjski to czarna magia żeby chociaż po angielsku to by bylo ok. Może ktoś zna jakies linki , przegladalem hdtv.ru ale nic nie kapuje z tego jezyka , a tłumaczenie przez google to groch z kapustą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co kupowales takiego dziwoloąga ???

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był tani i myślałem ze wgram czysty sofy i będzie śmigać . Nigdy nie spodziewałem się ze mogą wprowadzić blokadę , ale się pomyliłem ruskie mogą wszystko . Teraz tylko nadzieja ze znajdę coś do odblokowania jak ktoś to zablokował to pewnie jest coś na odblokowanie , jak się nie uda to pójdzie na śmieci . Mam nadzieje ze ktoś coś wie jak to zrobić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , mógłbyś mi podpowiedzieć jak to się robi .

Robiłem aktualizacje . Dekoder sam zapytał czy chce zrobić aktualizacje do najnowszego softu , ale po aktualizacji jest to samo . Dodam ze mam podłączony dekoder przez kabel do internetu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytanie ze zrozumieniem na prawdę nie boli

Human Media udzielił kompetentnej odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...