Skocz do zawartości
Barnaba

Zakup "grupowy" Samsung UE75H6400

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie Ci gratuluje,mozna trafic lepiej Panie Gmeru?mozna.

A ja Ci powiem,ze trochę za rada Gmera, pomyslalem o projektorze,Gmeru wspominal,ze tylko projektor oraz oled zapewnia czern oraz rowne podświetlanie,ktorego szukam.Samsunga nie skreślam poki co,ale jeśli Magicscreen+projektor dadza to czego szukam,to bezapelacyjnie pojde w tym kierunku.Prezentacja przede mna.

Nawiazalem kontakt z dystrybutorem ekranow Magicscreen i jestem bardzo ciekawy prezentacji,gosc twierdzi,ze wszystkie niedoskonalosci lcd/led znikają a obraz z projektora na 100 czy 110 calowym ekranie Magicscreen to poezja nie dostepna gdzie indziej.Filmy na YT również robia wrazenie,a po przeczytaniu watku na forum poważni forumowicze,ktorzy widzieli te ekrany na Audio show również pisza o nich w samych superlatywach,zobaczymy.Fakt faktem,ze projektor,ktory mnie zainteresowal Epson EH-TW600 +110 calowy ekran,to wydatek 10500K,jesli faktycznie jest jak mowi dystrybutor,to ja dla zyskania jakości "ide do tego" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem, zmotywowała mnie różnica w cenie. Przy okazji mam lepsze podświetlenie.

Lepsze dla świadomości, co w sumie jest też ważne:) Bo przy normalnym oglądaniu nie widać różnic.

Co do twoich planów z projem, jestem mocno sceptyczny ale jak masz możliwość prezentacji, to czemu nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze! Wiadomo, że ten aspekt może być zawsze lepszy więc jak się udało to nic tylko się radować :D :D :D :D I jeszcze parę stówek w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w Twojej swiadomosci od teraz masz lepsze podświetlanie,to to jest najważniejsze.Ja w tych czasach również jestem sceptyczny co do KAZDEGO wyświetlacza,ale tutaj będę mogl porownac pare projektorow i pare ekranow w roznych warunkach oświetleniowych,oczywiscie każdy może się umowic na prezentacje z dystrybutorem.

Dziwne jest to,ze tacy fani dobrego obrazu i nowinek HD jak hdtvpolska nie testują jeszcze Magicscreena :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, na wszystko przyjdzie czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super,ze macie w planach testy tego ekranu.Nie powinienem tego porownywac,ale co tam,kiedys był taki Mercedes 124,ktory z silnikiem diesla robil bez remontu 1 milion kilometrow,a zdarzaly się egzemplarze robiące i 1.5 miliona kilometrow,może ekran Magicscreen okaze się wspolczesnym "baleronem"i dostarczy jakości niespotykanej nigdzie indziej w takich pieniądzach.Skoro na Audio Show budżetowy projektor Benq W1070+ekran Magicscreen powodowaly zachwyt,to chyba cos w tym jest.Pozostaje poczekać na test,albo udac się do Swidnicy osobiście.Dla mnie to jest nadzieja na wreszcie super czern i brak wyboru miedzy lepszym bublem lcd/led a gorszym bublem lcd/led,po prostu, kupuje projektor,ekipa wiesza ekran, i nie mysle czy trafie na egzemplarz telewizora ok. czy nie ok.Bezcenne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zakończenie mojej "przygody" z kupowaniem 75H6400 muszę pochwalić sklep, w którym kupiłem pierwszy egzemplarz.

Sklep "SATYSFAKCJA" nie robił żadnych trudności. Pomógł w transporcie zwrotnym, co nie było banalne - transport na nietypowej palecie.

No i na koniec błyskawicznie zwrócił całą kwotę.

Niby wszystko normalne ale w PL to różnie bywało z normalnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...