Skocz do zawartości
storm_rider

Samsung UE55H8000 i Mediabox+ problem z 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj bawię się h8000 w domu i mam problem z 3D. Otóż posiadam Mediabox+, nagrałem z HBO Grawitację i w żaden sposób nie potrafię uzyskać efektu 3D. Ustawiam na boxie "Oglądaj w 3D", tv pokazuje że wykrył sygnał 3D, włączam okulary co tv potwierdza i efekt jest taki że dla każdego z oczu mam inny obraz. Próbowałem również nie włączać 3D w boxie tylko od razu włączyć Side-by-side w opcjach 3D tv co dało identyczny efekt. Uruchomić potrafię jedynie konwersję 2D do 3D, lecz efekt jest zdecydowanie niezadowalający w porównaniu do tego co oglądałem podczas pokazu w brand store (głębia minimalna). Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj bawię się h8000 w domu i mam problem z 3D. Otóż posiadam Mediabox+, nagrałem z HBO Grawitację i w żaden sposób nie potrafię uzyskać efektu 3D. Ustawiam na boxie "Oglądaj w 3D", tv pokazuje że wykrył sygnał 3D, włączam okulary co tv potwierdza i efekt jest taki że dla każdego z oczu mam inny obraz. Próbowałem również nie włączać 3D w boxie tylko od razu włączyć Side-by-side w opcjach 3D tv co dało identyczny efekt. Uruchomić potrafię jedynie konwersję 2D do 3D, lecz efekt jest zdecydowanie niezadowalający w porównaniu do tego co oglądałem podczas pokazu w brand store (głębia minimalna). Ktoś pomoże?

A ten film był w ogóle nadawany w 3D przez HBO?

Jak wygląda obraz bez żadnych konwersji? Masz dwa obrazy obok siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z tego co pamiętam (byłem po szampanie) to grawitacja w HBO nie była w 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie kluczowe pytanie, czy jeśli nie uaktywnisz 3D na telewizorze to czy widzisz dwa pozornie identyczne obrazy obok siebie?

Bo jeśli nie to znaczy, że film nie był w 3D i jedyne co możesz zrobić to konwersja, która jednak jest na tyle słabym narzędziem, że nie ma co sobie nią zaprzątać głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z tego co pamiętam (byłem po szampanie) to grawitacja w HBO nie była w 3D

Oczywiście że nie była dlatego cokolwiek by nie zrobił i tak poprawnego 3d nie będzie.

Nc jak nadaje programy w 3 d to zawsze Sbs i trzeba w tv ręcznie włączyć funkcje 3d.

A faktycznie mediabox ma jakieś tak opcje 3 d ale to jest jakaś masakra i ma to zastępować właśnie ręczną aktywację w 3d SBS tv

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, film nie był nadawany w 3D. Przed włączeniem 3D nie było dwóch ekranów, tylko 1. Odpaliłem dzisiaj filmiki z youtube + blu-ray 3D i tv pokazał co potrafi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...