Skocz do zawartości
Gmeru

Uncharted 4: A Thief’s End JAK TO WYGLĄDA

Rekomendowane odpowiedzi

Tego można było się spodziewać.... MASAKRA O_O

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie totalnie bez szału i bez polotu tym razem :/ Ok można się było spodziewać więcej detali, ostrzejszych tekstur itd. Ale gdzie te zaskakujące sytuacje w gameplay, po których szczęka opadała przy prezentacjach poprzednich części? Niestety niczego takiego tutaj tym razem nie zauważyłem i przyznam, że się troszkę jako fan serii zawiodłem... No ale pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego można było się spodziewać.... MASAKRA O_O

Z ciekawości - powodem tego jest? Graficznie, jak to mówią, "[beeep]y nie urywa", imho coś podobnego widziałem w startowym AC dla PS4. Zresztą, w momencie, gdy ta gra jest tak mało dynamiczna, to jakoś nie ma nad czym pisać peanów skoro moc może być przekierowana na wygląd, a ten szału nie robi, ot, poprawnie wyglądająca platformówka - mamy końcówkę 2014...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie robi....

Ludzie, czego się spodziewacie po urządzeniu za 1200zł ? (1480-250 dualshock)

Za takie pieniądze jest rewela. Kilka pomysłów jest zerżnięte ale dołożyli pojedynki z TLOS i ogólnie gra nabrała dynamizmu. Do tego jest to zapewne na wczesnej wersji silnika+komprecha dodana przez YT..

Ja się o produkt finalnie absolutnie NIE BOJę. Jak zawsze jeśli chodzi o Naughty DOG - w dniu premiery pognam do sklepów. Łykam w ciemno. Nigdy się nie zawiodłem na ich grach

ND to nie jest żaden Ubisoft....

I mam nadzieję że wydadzą remaster całej trylogii

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 1699 z grą /np. GTA5/ kupujesz w każdym markecie, na ceneo 1480 są golasy /przed swietami cena poszła o kilka zł w górę ale w styczniu na 100% będzie zjazd w dół/

w komplecie masz joypad o wartości ok 240zl

Odejmij od 1480 koszt joypada i masz cene samej konsoli.... A i warto pamietac ze i tak nadal w tym jest marża pośrednika dystrybutora, podatek VAT..... Sam sprzet kosztuje grosze /tyle co mocno przeciętny smartfone/

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie będzie powód, żeby odkurzyć swoją konsolę :) Gameplay robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sądzicie, że to będzie skucha? Ilość szczegółów itd... jest filmowo. Moim zdaniem takiej jakości nie ma żaden tytuł. I to jest ten moment kiedy wolałbym 30fps. Pewnie tak będzie. Trochę to wygląda jak Ryse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie napisałem - tylko cytowałem wypowiedzi wcześniejsze

Dla mnie Naughty Dog jest jak Nintendo :)

MUST HAVE

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Rider, w dżinsach i w prawdziwym HD:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zobaczyliśmy tylko wycinek czyli klasyczną zieleń ; ) A jak oni zmienią miejsce akcji na coś innego? Na pewno będzie poziom grafiki taki, że nam wszystkim kapcie spadną... w przypadku tej firmy to jest chyba więcej niż pewne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...