Skocz do zawartości
ikswokirdna

Najlepszy 65" - jaki?? - przedział cenowy 10-15 tys

Rekomendowane odpowiedzi

Gmeru

Czy moglbys napisac,czy można Twoim zdaniem w 65PUS9809/12 w 100% wyelminowac efekt teatru telewizji,jesli wogole?

Jeszcze jedna prosba,czy ma sens kupowanie 65PUS9809/12 do odleglosci od tv 4 m,czy raczej poszedlbys w Samsunga UE75H6400?

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można bo w 65" cali w tym modelu działa wszystko do poprawy płynności jak trzeba (a wiemy, że nie zawsze tak jest o ja naprawdę już tego nie rozumiem ;) ) Tutaj mogę to potwierdzić: można uzyskać w miarę złoty środek.

Normalnie bym Ci napisał, że 75" ale tutaj masz ten dopasiony Ambi... wiesz, że sam nie wiem co bym zrobił? :D :D :D Na pewno Samsung (jak wyżej pisano) ma stabilniejszy soft ale za to tutaj masz jednak Androida i Ambilight. No na mnie ten Philips zrobił mega wrażenie. I ma strefowe podświetlenie, które działa o niebo lepiej niż w Samsungu więc czerń jest duuuużo lepsza. To jednak inna klasa sprzętu bo H6400 to nadal H6400. Ambi powoduje, że masz wrażenie większego obrazu. Pomyśl mocno nad tym Philipsem. Tylko pamiętaj: czasem coś tam może się zawiesić. To jednak Android a Philips cały czas pracuje nad tematem: i to jest jednak dobre. Siedzą i poprawiają. Ogólnie powinno być wszystko malina : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co było nie tak z tv? Jaki rozmiar?

58 cali. Opisałem wszystko na forum o tutaj: http://hdtvpolska.com/topic/34102-panasonic-ax800-wadliwe-sztuki/

Strasznie się zawiodłem.

Jak mówisz o 65PUS9809/12 to mamy go za sobą teraz tylko spisać co chwilę potrwa. Ale jest doskonały i można go spokojnie dopisać do tych z których warto wybierać. I jest w bardzo dobrej cenie.... Mega mega mocny konkurent dla AX900. Właściwie ma tylko słabsze kąty ale za to Androida i ambilight.

O kurde - jakie szczęście w nieszczęściu :)

Na szybko prosiłbym o input lag, obsługę multimediów i 3D. Po pracy czasem lubię pograć na konsoli i obejrzeć jakiś film. Jako, że 3x miałem do czynienia z AX800 byłbym niezmiernie wdzięczny za +/- względem tego produktu. Z góry dziękuję :)

-----

Z tego co wyczytałem ten Philips nie posiada USB 3.0 oraz WiFi w standardzie ac. Trochę słabo :(

Edytowane przez D154573R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci bardzo.

Ciezki wybor,wszystko się okaze po moich "sklepowych testach" 75H6400-glownie chodzi o podświetlanie matrycy,jesli będzie równomierne podświetlanie matrycy i dobra czern,to zakupie Samsunga,aczkolwiek po Twoim wpisie cos czuje,ze będzie ciężko z Samsungiem "To jednak inna klasa sprzętu bo H6400 to nadal H6400" A czy wiadomo Ci jest cos więcej o Philipsie 65PFS7559 bądź serii 8,ktora nie jest 4K a ma moze rowne podświetlanie matrycy i lepsza czern od 75H6400.

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może do czynienia z Philips 55PUS9109/12 lub 65PUS9109/12? 55 cali wypada przystępnie cenowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...