Skocz do zawartości
Deimos

Hi-endowe komponenty kina domowego

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania: Amplituner Denon AVC-A1HDA-3D, odtwarzacz BDP Pionieer LX-91, subwoofwer Velodyne DD-18 (http://audiofast.pl/pdfs/Velodyne%20Servo%20DD-15.pdf) kolumny Monitor Audio Platinum - PL-200-para (http://audio.com.pl/testy/monitor-audio-platinum-pl200:1), PLC-350, PL-100-para, MA-GX-100 para, MA GX-FX - para - wszystkie kolumny w lakierze ebony na polskiej gwarancji! Ponadto końcówki mocy Monster Power MPA-3250, oraz MPA 2250, kupione w USA ok. dwa lata temu jako nowe http://audio.com.pl/pdf/testy/wzmacniacze/monsterpowermpa2250.pdf. Cena detaliczna takiego zestawu to ponad 130tys.pln ( nie licząc kabli połączeniowych). U mnie za 86 tys.pln - lub zamiana na Focusa RS - rocznik 2010 z przebiegiem do 50tys.km. Kolega, który objechał sporo różnych wystaw np:

I.F.A w Berlinie, CES w Las Vegas, stwierdził, że tak fenomenalnie grającego zestawu zarówno w kinie jak i w koncertach - nigdzie nie usłyszał... Sprzęt w idealnym stanie z oryginalnymi kartonami. Kolumny GX-FX w lakierze ebony - robione na specjalne zamówienie. Taki dobór zestawu wyniknął z wielu lat doświadczeń i eksperymentów z różnymi komponentami w dążeniu do dźwięku doskonałego w każdym zakresie...

Fabryczne wtyki i kable sieciowe zostały zmienione na: Furutech, Oyaide oraz Monster Power. Interconekty łączące amplituner, odtwarzacz BD i końcówki mocy to najwyższa półka brytyjskiej firmy QED ( Signature Audio i Signature Audio S - 1049 zł za odcinek metrowy).

Dla zdecydowanego kupca dorzucam gratis listwę przepięciową Monster Cable HTS-1000 ( w opcji mam też listwę Monster Cable HTS 5100). Jest ponadto możliwość dokupienia projektora JVC-RS2 za jedną trzecią ceny detalicznej (wyświecone ok. 1050 godzin). Jedyny na świecie projektor, który za jakość obrazu został wyróżniony zarówno przez E.I.S.A jak i przez T.I.P.A.

Mam także do zaoferowania nowy amplituner Denon AVR-X4000 (z polskim menu i gwarancją Horn-u). Do tego nowy zestaw Bose acoustimas 10 seria IV - z polską gwarancją.

Z uwagi na ilość i gabaryty oraz ciężar całości, zdecydowanie preferuję odbiór osobisty. Kontakt: deimos77@go2.pl tel. po 17-stej (59) 8421501 Jurek.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedyńczo nie sprzedaję elementów.... chyba, że chodzi o X-4000.

W sprawie cen proponuję pisać na podany adres email.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Deimos
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena za samego Denona?

Pozdro

Tylko którego?

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że było to tylko zapytanie czysto retoryczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że było to tylko zapytanie czysto retoryczne...

Tak Ci się wydaje?

No to zacytujmy: Pojedyńczo nie sprzedaję elementów.... .

Logika wskazuje, skoro nie ciągnę tematu, że nie chodziło o X-4000.

Ale skoro coś napisałem to pozwolę sobie na komentarz:

Cena nowego zestawu jak piszesz to ponad 130 tys. Zestawu w segmencie, który jest okrutnie wrażliwy na wprowadzanie nowych technologii, a co za tym idzie na zmiany cen. Niestety w dół.

Twoje życzenie to ok. 66% ceny detalicznej. bez faktury, bez gwarancji.

Rynek sprzętu używanego, nie tylko a może przede wszystkim nie w Polsce pokazuje, że 50% ceny detalicznej to rozsądna propozycja. Ale ... w segmencie audio. A tu mamy audio/video.

Moim zdaniem jesli ktoś zaoferuje Ci za całość 40% powinieneś być zadowolony. W AV nie ma klocków kultowych o jakości ponadczasowej. technologia starzeje się co 6 miesięcy.

Jak ktoś ma 86 tys to zazwyczaj będzie chciał odliczyć VAT i wpisać w koszta. Czyli dysponuje budgetem ok. 130-140 tys. A tu można już dzisiaj poszaleć ... z nowym systemem, na gwarancji. Gdzie przy takim budgecie upust 20-30% od ceny listowej jest rzeczą normalną. Bo marże na takich klockach to 50%.

Ale to tylko moje zdanie :).

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cena za wysoka..

Do tego polskie realia

Będzie cholernie ciężko - zarówno ze sprzedażą jak i z zakupem 5 letniego auta z przebiegiem do 50k ....

Chyba że licznik przekręcony ;)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagi powyżej.

Co do gwarancji, to przecież jest przy kolumnach jasno napisane, że wszystkie są na polskiej gwarancji. Co do nowych technologii - to nie widzę żadnego problemu np. przy kolumnach i końcówkach mocy, czy subwooferze. Odnośnie samochodu z przebiegiem do 50tys. km, to akurat mam upatrzonego z przebiegiem niecałe 13 tys. km 2010 rok Focus RS (sprawdzone w Fordzie)...

Jak się zestaw nie sprzeda za przyzwoite pieniądze - to sprzęt będzie dalej cieszył moje uszy i oczy :)

Co do samej ceny - to wiadomo, że zawsze się podaje coś wyżej, żeby było z czego potargować :D

Jak ktoś z Kolegów forumowiczów znajdzie przyzwoitego kupca to i jemu coś na konto wpadnie...

Pozdrawiam.

Edytowane przez Deimos
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście gdybym musiał sprzedać samego Denona AVC-A1HDA-3D to rachunek jest prosty - cena detaliczna wynosiła ponad 29 tys. potem było sprzętowe upgrade w serwisie za 5000pln - czyli w sumie wartość nowego ok. 34 tys. No to warto za niego wziąć z 50-55% wartości (czyli nie mniej niż 15-16 tys.) - bo ja nie widzę aby mu czegokolwiek brakowało na dzień dzisiejszy...

Edytowane przez Deimos
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suma sumarum Denon poszedł w 2015 roku za 12 tys. końcówki mocy Monstera też w tym samym roku po 10 tys. każda. Velodyne DD-18 za 12,5 tys.

Ale udało mi się trochę grosza dołożyć i zakupiłem w 2015 roku Focusa ST z 2010 roku z przebiegiem tylko 6500km!  Aktualnie ma ok. 13tys.

Przez ostatnie dwa lata trochę go udoskonaliłem bardziej do wersji RS. Teraz mam 300KM i 490NM. Włożyłem w modyfikacje ok. 20tys.

Ale teraz czas dalej inwestować w sprzęt 4K. I zacząłem odkładać kasę na JVC RS-540... i jakieś Oppo.

Edytowane przez Deimos
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że za używane końcówki mocy zgarnę prawie o 100% więcej niż mnie kosztowały (import z USA).

Edytowane przez Deimos
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...