Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje dekodera CONAX z modułem CI z odświeżaniem 1080i/1080p- 60hz

możecie coś polecić do 400zł ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takich tanizn to jakieś globo lub ariva powinny dawać radę - ale co do szczegółów to musiałbyś poczytać na forum sat - np. dvhk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To,że będzie tuner miał opcję 60hz nic Ci nie da,obraz będzie rwał jak cholera,tego się nie da oglądać,wzrok się męczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak włączysz IFC to ja nie widzę rwania - może jestem niewrażliwy na to - tak jak 95% osób jest ślepa na falsecontouring

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie mów,że na pasku informacyjnym na kanałach info też rwania nie widzisz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie oglądam kanałów informacyjnych z paskami - co najwyżej główne dzienniki więc problemu nie mam.

za to "Tylko mi nie mów" że ty nie widzisz FS - na ustawieniu MIN jest prawie non stop.

poza tym na IFC = MID jest spory teatr (dla mnie dużo większy niż na MID i na 60hz gdzie jest dla mnie tak na granicy mojej irytacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie w dekoderze 60Hz wnosi więcej złego niż dobrego. Transmisje telewizyjne w europie mają klatkaż 50 fps. Konwersja 50->60Hz niszczy płynność.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dasz IFC na MID to nic nie mam zakłócone - dla mnie jest wtedy płynność lepsza niż na 50hz i na IFC=MIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

żeby się przekonać musiał bym sam przetestować w oko wpadł mi OPTICUM x406p tylko jak wydam 260zł i nic mi to nie da :(

teraz używam używam moduł nCam Hd wpięty w TV

Edytowane przez VIRUS21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dasz IFC na MID to nic nie mam zakłócone - dla mnie jest wtedy płynność lepsza niż na 50hz i na IFC=MIN

Nie wiem, ja akurat utratę płynności po takiej operacji zauważam.

Na swoim Dreamie ustawiłem 50Hz i deinterlace na poziomie tunera a w TV (ST50) ustawiłem IFC na minimum i dla mnie to jest najlepsza konfiguracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie widzisz FC. a tak z ciekawości to jaki dream robi deinterlacing?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie widzisz FC. a tak z ciekawości to jaki dream robi deinterlacing?

Każdy z pluginem "Autoresolution" a u mnie konkretnie to 7020HD, ale wcześniej robiłem to samo na 800HD.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...