Skocz do zawartości
Kaper 666

Sony KDL-55W955B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Jestem na etapie kupna nowego TV i koniecznie w 55 cal. Już byłem przekonany do modelu KDL-55W905 ( po przestudiowaniu chyba wszystkiego :) ) ale dziś w sieci znalazłem ten model http://www.sony.pl/electronics/telewizory/kdl-55w955b

Oczywiście jest to nowość i w sieci prawie nic o nim nie wiadomo, jednak wydaję się dosyć interesujący, cena na popularnym sklepie również niższa od W905.

Może jakiś teścik będzie tego tv ? :)

Pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będzie niedługo ;) wsztrzymaj sie jeszcze trochę.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne: wiadomo gdzie będzie pierwszy opis:) ale jeszcze trochę cierpliwości jak napisał Maciek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawdę to.... ; )

7qkx.jpg

5y8l.jpg

Kaper ale jeżeli możesz kupić W905 w dobrej cenie to ja bym nie czekał. Nie spodziewaj się, że nagle jakość skoczy nie wiadomo jak. W dodatku wygląda na to, że być może szlagierem okaże się właśnie nowy W805 niż W950. Raczej nie będzie typowego następcy rewelacyjnego W905.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie.Też jestem na etapie zakupu dobrego tv w rozmiarze 55".Po mojej selekcji,w której raczej wykluczyłem Samsunga F8000 pozostał Sony KDL-55W905.Ale już podobno za miesiąc mają wchodzić nowe modele i tu nagle ukazuje się KDL-55W955B.I sam nie wiem co robić?Czy lepiej jest zaczekać na Sony 55" KDL-W950B?W przedsprzedaży jest w cenie 7.556zł a dostawa(gratis) przewidywana jest na połowę marca.Cena szok na wejściu,praktycznie niewiele wyższa od obecnego modelu 55"W905A.Ale ten model podobno będzie na IPS-ie,czyli jakością może spaść do modeli z 2013r W800A-tego już bym nie chciał,bo 800-tka z 2013r. dla mnie prezentuje słabą jakość obrazu.Pierwsze informacje na to wskazują ,że Sony obcina koszty na elektronice bo panel nie 200 hz jak W905A tylko 100 hz.Motionflow™ XR jest już prawie o połowę gorszy=480,a W905A ma Motionflow XR równy 800 Hz.Na papierze nie wygląda to dobrze.Wychodzi na to, że następca może być na poziomie teraźniejszego 805. Czyli ich sztandarowy produkt FullHD zejdzie już o szczebel niżej.Liczę na panów,że porównacie nowy model z obecnym serii 9,aby dla nas zwykłych forumowiczów rozwiać wszelkie wątpilwości,który zakupić.Jestem bardzo ciekawy jak to wypadnie.Pozdrawiam.

Edytowane przez andrju75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam dobrze zauważyłeś w tym roku będzie to na 99% IPS. Czyli nie ma mowy o bezpośrednim następcy. To raczej następca W805. A W805 ma być nie na IPS ; ) Więc ja bym spokojnie brał teraz W905 chyba, że zależy Ci na nowym pilocie, menu itd. Jakość w W905 jest najwyższych lotów. Nie sądzę by wiele się tu zmieniło po tym co widziałem parę dni temu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor i tak będzie zakupiony za ok 1,5 miesiąca, do tego czasu może będzie coś jeszcze fajniejszego :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne: wiadomo gdzie będzie pierwszy opis:) ale jeszcze trochę cierpliwości jak napisał Maciek.

Chmm, zapewne na hdtv.com.pl :P

Mnie ciekawi jak będzie z modelami serii w7. Chociaż jak patrzę na ceny przedsprzedaży to są wysokie. Ja bym kupił sobie w905 jakby mnie było stać. No ale jeżeli nie mogę kupić, to chociaż mogę poczytać. Przynajmniej na tyle mogę sobie pozwolić. Czekam na testy i proszę o więcej zdjęć w recenzji. :)

Edytowane przez BarteqW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jutro wrzucę zapowiedź bo już mam gotową. A w tygodniu ruszamy z testami na poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie.Z pierwszych zapowiedzi mozna wywnioskować,że model Sony 55" KDL-W950B jednak będzie odstawał pod względem jakości wyświetlanego obrazu,ale pomimo to panowie,jak będziecie mieli taką możliwość porównajcie go do obecnego modelu 55"W905A i ewentualnie grającego w tej samej lidze Samsunga UE55F8000,który jednak podobno odstaje od 55"W905A.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to W8 ma być krokiem w przód :) aktywne 3D.

Strategia godna Machiavelliego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...